Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті Алеї Слави 101-ї окремої бригади охорони Генштабу ЗСУ

Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті Алеї Слави 101-ї окремої бригади охорони Генштабу ЗСУ


 

AKUZ2163

“Сьогодні ми вшановуємо пам’ять героїв, військовослужбовців 101-ї окремої бригади охорони Генштабу Збройних Сил України, які загинули, виконуючи бойові завдання в зоні АТО. Меморіальний комплекс “Алея Слави 101-ї бригади” буде завжди нагадувати нам і майбутнім поколінням про подвиг наших героїв і їх відданість своїй Батьківщині”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

AKUZ2217  

20 червня в Солом’янському районі столиці на території 101-ї окремої бригади охорони генерального штабу Збройних Сил України  було відкрито  Алею Слави.

 

AKUZ2095

Уздовж алеї встановили десять меморіалів із фотографіями та іменами офіцерів військовослужбовців 101-ї окремої бригади. Бійців нагородили посмертно, а  ордени за мужність третього ступеня передали близьким. Найстаршому серед загиблих офіцерів було 28 років, наймолодшому - 22.

 SK 9514

 

“Всього за час АТО загинули 11 військовослужбовців цієї бригади. Про одинадцятого офіцера дізналися тільки сьогодні зранку, коли прийшли результати тестів ДНК. 101-а бригада виведена із зони АТО у травні. Наступна ротація військовослужбовців запланована наприкінці цього місяця”, - йдеться в сюжеті журналістів 5 каналу, які також відвідали захід.

https://www.youtube.com/watch?v=9PJdbIOyQmI

AKUZ2119

В урочистостях також взяв участь депутат Київради Вячеслав Непом, який разом з Дмитром Андрієвський опікується бригадою і надає допомогу сім’ям загиблих.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online