Головна / Новини / Діяльність Дмитра Андрієвського в окрузі № 222 є якісною, - такий висновок моніторингу Громадянської мережі “ОПОРА”

Діяльність Дмитра Андрієвського в окрузі № 222 є якісною, - такий висновок моніторингу Громадянської мережі “ОПОРА”


 

Opora17 червня у прес-центрі інформагенції “УНІАН” відбулась прес-конференція на тему: «Громада і мажоритарники Києва: пошук взаємодії через призму округу». Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА представили загальний аналітичний звіт щодо законотворчості та активності депутатів м. Києва за півріччя роботи Верховної Ради України. Також  були представлені перші результати кампанії ОПОРИ з моніторингу діяльності депутатів-мажоритарників трьох виборчих округів: №217, №222 та №223 м. Києва – Андрія Білецького, Дмитра Андрієвського та Юрія Левченка. Зокрема, висвітлені проблеми досліджуваних округів і зусилля народних депутатів щодо їхнього вирішення. Була надана попередня оцінка ступеню дотримання згаданими народними депутатами положення закону щодо особистого прийому громадян і роботи їхніх громадських приймалень.

“На 222 виборчому окрузі Дмитро Андрієвський відвідує округ декілька разів на тиждень із різних робочих питань та проводить активну роботу з виборцями. Зокрема, в травні були проведені особисті прийоми та надано матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям Солом'янського району; депутат взяв участь у нагородженні активних студентів КПІ, святі «Останнього дзвоника», святкуванні Дня Києва та Дня захисту дітей; відвідав та сприяв проведенню музичного фестивалю та спортивних заходів. Також, за звітний період Дмитро Андрієвський зустрівся з ветеранами та передав медичне устаткування Національному інституту хірургії та трансплантології, відкрив новий сквер. У народного депутата ефективно працює приймальня, яка реєструє звернення виборців та реагує на них, зокрема за допомогою депутатських звернень. (детальна інформація про ОВО 222 на сайті rada.oporaua.org)”, - йдеться у звіті Громадянської мережі “ОПОРА”.

У висновках здійсненого моніторингу Громадянська мережа “ОПОРА” визначила діяльність Дмитра Андрієвського в окрузі № 222 як якісну. “Народний депутат активно відвідує округ особисто та проводить роботу з виборцями: організовує прийоми, зустрічі та інші публічні заходи. Крім того, Дмитро Андрієвський відвідує заклади округу: університети, медичні установи, школи тощо. Також ефективно працює приймальня народного депутата, яка приймає звернення виборців, оперативно  реагує на них, зокрема за допомогою депутатських звернень; у приймальні громадяни також можуть отримати безкоштовні юридичні консультації”, - зазначено у звіті.

Громадянська Мережа ОПОРА проаналізувала діяльність згаданих вище депутатів-мажоритарників за такими критеріями: 1) особиста активність народного обранця (прийом громадян у окрузі, участь у публічних заходах, засіданнях місцевих рад тощо) 2) робота приймальні народного депутата в окрузі 3) якість висвітлення роботи депутата у місцевих ЗМІ 4) звітування депутата та інформування виборців про його діяльність 5) присутність/активність депутата у соціальних мережах та на власному веб-сайті 6) аналіз законодавчих ініціатив та запитів депутата, пов’язаних із місцевим проблемами.

Не менш важливим є питання висвітлення роботи народного депутата засобами масової інформації. Це своєрідний тест на публічність. ОПОРОЮ, було встановлено, що усі три депутати-мажоритарники Києва, щодо яких ведеться дослідження, не рідше декількох разів на місяць є гостями різноманітних ток-шоу та передач на українських телеканалах, думки народних обранців з того чи іншого питання можна прочитати здебільшого на сторінках інтернет-видань. Варто зауважити, що на відміну від своїх колег – Дмитра Андрієвського та Юрія Левченка, які присутні у медіа-сегменті як політики та народні депутати, Андрій Білецький у тотальній більшості матеріалів ЗМІ позиціонується як командир/лідер полку спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України.

Одним з головних завдань народного обранця є звітування перед громадянами. Згідно з п. 12 ст. 24 Закону «Про статус народного депутата» народний депутат зобов'язаний «інформувати виборців про свою депутатську діяльність через засоби масової інформації, на зборах виборців періодично, але не рідше двох разів на рік». Досліджуючи даний аспект депутатської роботи, можна відзначити, що Андрій Білецький жодним чином не звітує про свою діяльність. Щодо звітувань Дмитра Андрієвського та Юрія Левченка, то вони відбуваються зазвичай на зустрічах з виборцями, де нардепи розповідають про ті чи інші аспекти своєї роботи. Варто додати, що звіт народного депутата Дмитра Андрієвського періодично публікується на його персональному веб-сайті.

Окремим аспектом діяльності народних обранців, який аналізувала Громадянська Мережа ОПОРА, була депутатська присутність/активність у соціальних мережах та на власному веб-сайті. Підводячи підсумки даного виду активності депутатів, можна відзначити, що у двох з трьох народних обранців – Андрія Білецького та Дмитра Андрієвського є персональні веб-сайти, де можна знайти біографії депутатів, останні новини та матеріали, що пов’язані із діяльністю народного обранця та навіть подати звернення до приймальні онлайн.

Стосовно законодавчої діяльності, то більшість законопроектів (всього їх 13) Дмитра Андрієвського була безпосередньо пов’язана з комітетом із питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, членом якого є депутат.

Докладніше звіт на сайті “Опори”:

http://rada.oporaua.org/ua/mapa-okruhu/zvity-z-okruhiv/6470-mazhorytarnyky-kyieva-pivrichchia-diialnosti

http://rada.oporaua.org/ua/mapa-okruhu/zvity-z-okruhiv/6465-zvit-shchodo-aktyvnosti-narodnoho-deputata-ukrainy-andriievskoho-dmytra-yosypovycha-u-vyborchomu-okruzi-222-za-period-z-1-po-31-travniaГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online