Головна / Новини / У Верховній Раді створено слідчу комісію з перевірки законності будівництва на території міста Києва, - Дмитро Андрієвський

У Верховній Раді створено слідчу комісію з перевірки законності будівництва на території міста Києва, - Дмитро Андрієвський


 

 SK 9341

17 червня відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, на якому було розглянуто ряд важливих питань.

“Враховуючи численні протести громадян щодо незаконного будівництва, народні депутати підтримали Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки законності спорудження об'єктів будівництва на території міста Києва. Головним завданням комісії буде перевірка дотримання законності на всіх конфліктних будівельних майданчиках міста Києва, ініціювання притягнення до відповідальності у випадку порушення законності та підготовка законодавчих пропозицій щодо недопущення конфліктів навколо будівництва в подальшому”, - зазначив Перший заступник Голови Комітету Дмитро Андрієвський.

 

AKUZ0972

Також, Комітет рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам). Даний законопроект має спростити призначення субсидій найбільш незахищеним верствам населення.

 SK 9363

“Не залишились поза увагою і проблеми сімей, в яких чоловіки беруть участь в АТО. Враховуючи, що сім’ї учасників АТО фактично не мають можливості отримання субсидій, було підтримано прийняття законопроекту "Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (про справедливе призначення та надання субсидій)”, - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online