Головна / Новини / Мешканці будинків, в яких створено ОСББ та ЖБК, повинні сплачувати менше, - Дмитро Андрієвський

Мешканці будинків, в яких створено ОСББ та ЖБК, повинні сплачувати менше, - Дмитро Андрієвський


AKUZ8331

«Ще півроку тому у Верховній Раді мною був зареєстрований законопроект, який надає право ОСББ та ЖБК бути колективним споживачем житлово-комунальних послуг. Для громадян це означає, що при сплаті за житлово-комунальні послуги з них не буде стягуватися плата за абонетизацію послуги, яка становить від 3 до 5%», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Політик наголосив, що на жаль, проти цієї законодавчої ініціативи виступають деякі представники Уряду, наполягаючи на необхідності прийняття абсолютно нового законодавства, що регулює надання житлово-комунальних послуг.

«Розробка та прийняття нового законодавства потребує тривалого часу. На сьогоднішній день не вдалося виробити навіть узгоджену концепцію такого закону, а громадяни продовжують сплачувати монополістам зайві кошти. Враховуючи таку ситуацію, я звернувся до керівництва депутатських фракцій з проханням підтримати законопроект», - підкреслив Перший заступник Голови комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

AKUZ8133

Депутат зазначив, що прийняття законопроекту про внесення змін до Закону України про житлово-комунальні послуги стане ще один важливим кроком до зменшення тарифів для населення.

«Нам вже вдалося вдвічі зменшити норми споживання природного газу в квартирах не обладнаних газовими лічильниками. З травня 2015 року  громадяни сплачуватимуть за газ замість 43 грн - 21,5 грн. На засіданні Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства  3 червня 2015 року був підтриманий мій законопроект, яким передбачено, що жеки мають вести повний облік доходів та витрат за кожною послугою та отримувати відповідні кошти лише після затвердження акту про їх надання в повному обсязі. Сподіваюсь, що Верховна Рада вслід за Комітетом також підтримає мою законодавчу ініціативу», - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online