Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом та надав матеріальну допомогу солом’янцям

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом та надав матеріальну допомогу солом’янцям


AKUZ9696

“Сьогодні, спільно з депутатом Київради Русланом Кисілем, ми провели депутатський прийом громадян. 30 мешканців Солом’янського району отримали матеріальну допомогу, за якою зверталися до моєї громадської приймальні” – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 

Політик підкреслив, що питання соціальної підтримки громадян, зокрема малозабезпечених верств населення, пенсіонерів, інвалідів, залишається найбільш гострим.

“Працюючи разом з депутатами Київради в Солом’янському районі, ми переконливо доводимо, що робота команди є більш ефективною, аніж робота кожного окремо. Впевнений, сьогодні це відчувають мешканці району. Адже  вони бачать, як активно відбуваються ремонти у під’їздах, ремонтуються парки і сквери, облаштовуються прибудинкові території, встановлюються дитячі майданчики, надається матеріальна допомога”, - наголосив Дмитро Андрієвський. 

AKUZ9986

Та найважливіше, на думку політика є те, що під час спільних депутатських прийомів громадяни можуть одразу ж звернутися й отримати відповідь як від депутата Верховної Ради, так і міської ради. А вирішення проблемних питань стає швидшим і ефективнішим.

 

На депутатський прийом прийшли мешканці вулиць Металістів, В. Гетьмана, Виборзької, Дашавської, Борщагівської, Машинобудівної. Серед тих, хто отримав матеріальну допомогу окрім пенсіонерів, була й багатодітна мати, мати сина інваліда з дитинства, матір-одиначка.

Депутат Київради Руслан Кисіль прозвітував перед громадою про стан  ремонтних робіт у будинках по вул. Металістів, 9, 12, вул. Смоленській 5/1, також розповів про початок встановлення дитячих майданчиків за адресами: вул. В. Гетьмана, 30 та вул. Смоленська, 3-А.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online