Головна / Новини / Організатори RadioDay Open-Air в НТУУ «КПІ» подякували Дмитру Андрієвському та Руслану Кисілю за підтримку

Організатори RadioDay Open-Air в НТУУ «КПІ» подякували Дмитру Андрієвському та Руслану Кисілю за підтримку


uKZ9B4RT7qk

«Цього року захід особливо чекали, в минулому році він не відбувся через ситуацію в країні, ми сумнівались що вийде і в цьому. Проблемних аспектів було кілька - велика кількість людей в центрі міста і питання безпеки, збільшення затратної частини заходу, оновлення команди організаторів. Завдяки підтримці партнерів вдалось справитися з усіма цими викликами, а очікування людей не залишали іншого варіанту як підійти до організації максимально відповідально та зі 100 процентною самовіддачею», - зазначив один із організаторів Барабошко Олександр.

oSCXaF2ZdOQ

Результат - більше 15 тисяч відвідувачів, тисячі радісних повідомлень в соцмережах та не менша кількість фото.

AS1vvFF-pAg

«Люди хоча б частково змогли переключитись із постійної негативної атмосфери, яка надходить із усіх засобів масової інформації протягом останнього періоду. Незважаючи на таку масовість до нас не надходили повідомлення про особливі порушення громадського порядку, що теж не може не радувати», - підкреслив Олександр Барабошко.

590BIrbZ1eg

«Щодо планів - то найбільша студентська подія, яка крім того ж є і безкоштовною, повинна відбуватися і надалі - рости завжди є куди. Вже зараз було багато відвідувачів із різних куточків України, але ми відкриті і для інтеграції з європейськими колегами, і це буде пріоритетом наступного року. У нас повинен відбуватися науковий і культурний обмін. В тому що все вийде сумнівів немає, а за такої підтримки тим більше», - наголосив організатор RadioDay.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online