Головна / Новини / Президент у щорічному Посланні до Парламенту визначив головні завдання української влади на найближчий рік

Президент у щорічному Посланні до Парламенту визначив головні завдання української влади на найближчий рік


AKUZ9180

4 червня 2015 року Президент України Петро Порошенко виступив перед Верховною Радою з щорічним Посланням.

Петро Порошенко окреслив найважливіші завдання для української влади на найближчий рік: продовжити деолігархізацію, дерегуляцію і децентралізацію, розпочати демонополізацію, завершити створення інфраструктури для боротьби з корупцією і перейти в тотальний наступ на неї, почати очищення суддівської гілки влади та прокуратури.

Глава держави наголосив на необхідності відновлення економічного зростання країни з початку 2016 року. Для цього потрібно завершити санацію банківської системи та податкову реформу, включно зі збереженням єдиного податку для малого та середнього бізнесу, зауважив він.

Особливу увагу Президент приділив аграрній галузі як такій, що є однією з основ конкурентоспроможності України на світових ринках.

AKUZ9103

Глава держави особливо зазначив, що вже цього року необхідно розпочати індексацію зарплат і пенсій, в умовах нових тарифів, вдосконалити систему адресних субсидій для малозабезпечених верств населення.

Президент наголосив на необхідності подальшого нарощування витрат на зміцнення обороноздатності. «Військовим – бути готовим як до відновлення наступу ворога на Донбасі, так і до повномасштабного вторгнення по всьому периметру кордону з РФ», – заявив Глава держави.

Президент визначив програму електронного урядування як одну із найголовніших на наступні роки. «Електронний документообіг, електронні сервіси та адміністративні послуги, електронні тендерні закупівлі, електронні звернення і петиції, цифрові підписи, максимально широкий доступ громадян до баз даних і державних реєстрів – це неначе ключ, який дає нові можливості в боротьбі з бюрократією та корупцією», – сказав Президент.

«Наша країна заслуговує на успіх. І так буде! Усі, хто протидіє реформам і перешкоджає Україні стати успішною, а саме: олігархія, корумпована бюрократія, країна-агресор та її нечисленна п'ята колона – програють», - заявив Глава держави.

Повний текст Послання Президента на офіційному сайті Глави держави http://www.president.gov.ua/news/32988.html 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online