Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Миколою Негричем провели депутатський прийом та надали матеіральну допомогу громадянам

Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Миколою Негричем провели депутатський прийом та надали матеіральну допомогу громадянам


AKUZ8703

“Майже щотижня у моїй громадській приймальні матеріальну допомогу отримують соціально незахищені мешканці Солом’янського району. Переважно це пенсіонери, інваліди, багатодітні сім’ї, або ті, хто потребує допомоги на лікування. 3 червня зустріч з мешканцями району ми провели разом з депутатом Київради Миколою Негричем, який активно підтримує мешканців і сприяє у вирішенні актуальних проблем району”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ8620

На зустріч з депутатами прийшли мешканці вулиць Фучика, Курської, Стадіонної, Волгоградської, Тополева та пр-ту Повітрофлотського.  Матеріальну допомогу отримало 25 мешканців Солом’янського району столиці.

AKUZ8579

Найбільш гострими й актуальними для населення, зокрема пенсіонерів, залишається питання підвищення й індексації пенсій, висока вартість ліків, оформлення субсидій. Більшість питань, з якими прийшли солом’янці на прийом до депутатів, була пов’язана з житлово-комунальним господарством, ремонтами доріг і благоустроєм територій.

Мешканці вулиці Островського скаржилися на відсутність повноцінного гарячого водопостачання. Мешканці вул. Стадіонна, 14/16, 16/6 просили сприяти у відновлнні асфальтового покриття на прибудинковій території. З питанням необхідності відновити асфальтове покриття, яке залишилося пошкодженим після ремонтних робіт виконаних “Київенерго”, звернулися мешканці пр-ту Повітрофлотський, 16. А мешканці сусіднього будинку 11/13 просили доукомплектувати дитячий майданчик. Питання встановлення лічильників на газ та тепло залишаються також у центрі уваги киян.

AKUZ8785

“Сьогодні в районі активно ведуться роботи, здійснюються ремонти під’їздів, встановлюються дитячі майданчики, реконструюються дитячі садки, зокрема № 383 по вулиці Гарматній, вже найближчим часом, цього літа, відкриє двері для 200 маленьких солом’янців. До дня Києва ми відкрили красивий відреконструйований сквер на розі вулиць Донця і проспекту Відрадного. Нині тривають роботи з реконструкції парку “Юність” і за декілька тижнів заваршаться роботи з реконструкції ще двох скверів району”, - зазначив під час зустрічі народний депутат  Дмитро Андрієвський.

“Ми робимо все для того, щоб наш роайон став красивішим, а жити в ньому було затишно і комфортно. Крім цього ми завжди підтримуємо найбільш соціально незахищених мешканців і надаємо матеріальну допомогу, аби пенсіонери, літні люди, ті, хто потребує лікування, не залишалися сам на сам зі своїми проблемами”, - підкреслив депутат Київради Микола Негрич.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online