Головна / Новини / Парламент ухвалив законопроект про збереження санаторіїв-профілакторіїв вишів й забезпечення лікування та оздоровлення студентів

Парламент ухвалив законопроект про збереження санаторіїв-профілакторіїв вишів й забезпечення лікування та оздоровлення студентів


AKUZ5137

За ініціативи народного депутата Дмитра Андрієвського в парламенті було розглянуто й ухвалено законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів), яким пропонується врегулювати  питання часткового фінансування за рахунок коштів Фонду  санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів.

AKUZ4856

«До мене неодноразово зверталися студенти Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», зокрема Первинна профспілкова організація студентів, із проханням сприяти розгляду і підтримці законопроекту, який забезпечить збереження студентських санаторіїв – профілакторіїв та відновлення їх фінансування за рахунок коштів Фонду соціального страхування. Студенти наголошували на тому, що  в Україні є 63 санаторії-профілакторії, де щорічно оздоровлюється близько 22 500 студентів. Відміна часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв негативно відобразиться на здоров`ї студентів, для яких дана установа була єдиною доступною формою для лікування та оздоровлення», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

AKUZ5032

2 червня 2015 року Верховна Рада ухвалила необхідне рішення. Реалізація законопроекту дозволить покращити фінансування  санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів шляхом залучення для цього коштів Фонду соціального страхування України.

Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», який набрав чинності з 1 січня 2015 року й діяв до цього часу, не передбачав фінансування санаторіїв-профілакторіїв по всій Україні.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online