Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатські прийоми й надав матеріальну допомогу солом'янцям

Дмитро Андрієвський провів депутатські прийоми й надав матеріальну допомогу солом'янцям


 

AKUZ1665

“Щоб вирішити проблеми виборців і надати їм необхідну допомогу в Солом’янському районі ми об’єднали зусилля і працюємо командою разом з депутатами Київради й головою Солом’янської райдержадміністрації. Ми часто проводимо спільні зустрічі з виборцями й надаємо матеріальну допомогу”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ1457

Протягом тижня в громадській приймальні народного депутата відбулось декілька прийомів, на яких 118 мешканців Солом’янського району отримали матеріальну допомогу.

Зустріч з мешканцями вулиць В. Гетьмана, Виборзької, Леваневського, Металістів, Деснянської, Борщагівської, провулка Ковальського спільно з народним депутатом провів депутат Київради Руслан Кисіль.

AKUZ1202

Серед найважливіших питань, які турбували мешканців району: підвищення та індексація мінімальних пенсій, порядок отримання субсидій, повернення грошових витрат на повірку лічильників. Також солом’янці ставили депутатам запитання стосовно ситуації в зоні проведення АТО й допомоги постраждалим.

AKUZ1800

Дмитро Андрієвський поінформував своїх виборців про роботу, яку він проводить в напрямку підтримки українського війська й поранених бійців. Зокрема, розповів про свій візит до зони АТО й про надання допомоги на придбання протезу й лікування 20-ти річного десантника 95-ї житомирської аеромобільної бригади.

“В нашому районі проживають 12 сімей, які втратили своїх близьких під час виконання військових обов'язків в зоні АТО. Ми ними опікуємося й постійно допомагаємо”, - підкреслив народний депутат. 

AKUZ1359

У зустрічі з мешканцями вулиць М. Донця, Героїв Севастополя, Білецького, Шепелева, Каблукова, Метробудівської, Новопольової, проспекту Відрадний, бульвару І. Лепсе взяв участь депутат Київради, голова Солом’янської РДА Максим Шкуро. Разом з Дмитром Андрієвським вони надали матеріальну допомогу й відповіли на запитання виборців.

Серед гострих питань, які турбували мешканців, було асфальтування прибудинкових територій, ремонт будинків, зменшення цін на комунальні послуги.

AKUZ1845

“Ми вже домоглися того, що суму за газопостачання буде зменшено вдвоє. З вересня запалновано коригування бюджету щодо підвищення мінімальних пенсій”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

Голова Солом’янського району Максим Шкуро повідомив про те, що вже найближчим часом заплановано виконання ремонтних робіт та заміна обладання в поліклініці на пр. К. Комарова, проведення ремонтів у школах, заміна вікон. До Дня Києва буде відкрито відреконструйований сквер на розі вулиць М. Донця і проспекту Відрадного, а згодом ще два оновлених сквери.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online