Головна / Новини / RadioDay в НТУУ “КПІ” пройшов за підтримки випускників Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля

RadioDay в НТУУ “КПІ” пройшов за підтримки випускників Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля


AKUZ3059

29 травня на Площі Знань Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут” відбувся фестиваль електронної музики RadioDay Open-Air Party, який зібрав понад 10 000 гостей.

AKUZ3705

“Я давно вже не бачив на Площі Знань в “КПІ” такої кількості молоді. Приємно, що в університеті є талановиті організатори, які можуть провести таке свято, зібрати кращих музикантів, відчути настрої і вподобання сучасної молоді. Разом з моїм колегою депутатом Київради Русланом Кисілем, як випускники “КПІ”, ми із задоволенням підтримали проведення традиційного, найулюбленішого студентського свята”, - зазначив народний депутата України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ3226

Історія заходу бере свої витоки ще з 1970 років, коли студенти Радіотехнічного факультету НТУУ “КПІ” щорічно організовували своє професійне свято “День радіо” і водночас День факультету. Інноваційний і креативний підхід до організації заходу згодом зробили його популярним і найочікуванішим не лише серед студентів “КПІ”, а й загалом серед студентів всього Києва.

AKUZ3604

У 2006 році перетворення заходу у новий формат RadioDay Open-Air Party шокувало і підкорило молодь. За десять років свого існування RadioDay завоював багатотисячну аудиторію прихильників і став улюбленим святом багатьох студентів.

AKUZ3177

Щороку популярність цієї музичної вечірки під відкритим небом зростає. На сцені RadioDay виступають кращі виконавці, світові й вітчизняні зірки електронної музики.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online