Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського привітала школярів зі святом Останнього дзвоника

Команда Дмитра Андрієвського привітала школярів зі святом Останнього дзвоника


AKUZ2025

“Це свято перших успіхів і відкриттів для наймолодших. На випускників чекають складні випробування, відповідальне рішення у виборі професії,  важливий крок у доросле самостійне життя. Бажаю тим, для кого шкільний дзвоник сьогодні останній, сміливості та впевненості у своїх силах, адже лише від ваших рішень залежать ваші успіхи й досягнення”, - зазначив у своєму привітанні учнів СЗОШ № 173 Солом’янського району столиці народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ2328

 

Політик навів слова французького письменника Антуан де Сент-Екзюпері, який сказав: “Є тверде правило. Прокинувся зранку, вмився, привів себе до ладу – і одразу ж привів до ладу свою планету”. “Я бажаю усім нам, щоб ми могли створювати лад у своїй країні, щоб вона жила в мирі і спокої. І щоб кожен став часткою щасливої, заможної і процвітаючої України”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

Разом з народним депутатом школярів Солом’янського району привітали депутати Київради  Руслан Кисіль, Максим Конобас, В’ячеслав Непоп.

 

AKUZ2857

“Сьогодні ми кажемо найтепліші слова подяки і вклоняємося учителям, які щоденно докладають зусиль, щоб передати молодому поколінню знання і життєву мудрість, щоб виховати шляхетну і достойну особистість, допомогти сформувати кожному характер і повірити в себе”, - зазначив у своєму зверненні Руслан Кисіль.

DSC 0016

“Не бійтеся труднощів. Будьте чесними й працьовитими. Живіть змістовно і цікаво - заради себе, своїх майбутніх дітей, заради Батьківщини. Пам'ятайте, Україні потрібні ваш талант, інтелект, працьовиті руки, ваша любов і відданість. Лише з Вами наша країна зможе стати квітучою й щасливою”, - побажав школярам Максим Конобас.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online