Головна / Новини / Про свої добрі справи потрібно розповідати, це сприятиме поширенню волонтерського руху, - Дмитро Андрієвський

Про свої добрі справи потрібно розповідати, це сприятиме поширенню волонтерського руху, - Дмитро Андрієвський


 

AKUZ1384

“Вважаю, що треба повідомляти людям про те, що ти робиш, як саме допомагаєш українському війську, що можна зробити, аргументуєш свої дії і розставляєш відповідні акценти. Це сприятиме популяризації і поширенню волонтерського руху. Ми ж кажемо не тільки про те, що роблю я і моя команда, розповідаємо про людей, про бійців, про їхні долі”, - зазначив в ефірі програми “Ми разом” на радіо “Свобода” народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Як один з прикладів політик навів історію молодого десантника 95-ї Житомирської аеромобільної бригади.

“Біопротез, який встановили Юрі Весельському коштує понад 600 тисяч гривень. Збирали їх всім миром. Те, чого не вистачало, а це 288 тисяч гривень, дав я і мої друзі. Решту зібрали волонтери. Це була спільна робота. Такі історії треба розповідати. Зовсім молода людина залишилася без ноги. Він міг образитися на весь світ. Але він сьогодні дуже позитивно й добре емоційно налаштований. Він вже повертається на службу і хоче й далі бути корисним своїй Батьківщині. Він дуже світла людина. Для мене велика честь товаришувати з ним і мати справу”, - підкреслив під час ефіру Дмитро Андрієвський.

Політик розповів, що вже витратив на допомогу армії і на лікування поранених понад три мільйона гривень особистих коштів. Він постійно відвідує зону АТО, спілкується з підрозділами, дізнається про потреби. Потім формується вантаж, і депутат особисто супроводжує його доставку підрозділам. Серед тих, ким опікується Дмитро Андрієвський 12-й Київський батальйон територіальної оборони, 95 Житомирська аеробомільна бригада, мешканці Солом’янського району, які несуть службу в зоні АТО й сім’ї загиблих, таких в Солом’янському районі 11.

“Підтримувати потрібно в першу чергу тих, хто дійсно потребує допомоги. Для мене це молодь і пенсіонери. Вже багато років я реалізую програму грантової підтримки студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, в Національному технічному університеті “Київський політехнічний інститут” виплачується персональна стипендія Дмитра Андрієвського. Коли я сам вчився в “КПІ” мені довелося багато працювати. Я був і двірником і косарем в управлінні комунального господарства. Тому знаю, як важливо підтримувати студентів. Інша категорія, яка потребує захисту – це пенсіонери”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online