Головна / Новини / Переможці “Естафети здоров’я” в НТУУ “КПІ” отримали грант на соціальний проект від Дмитра Андрієвського і Руслана Кисіля

Переможці “Естафети здоров’я” в НТУУ “КПІ” отримали грант на соціальний проект від Дмитра Андрієвського і Руслана Кисіля


 

AKUZ1977

“Підтримка ініціатив молоді у проведенні соціальних акцій і проектів, заохочення і стимулювання студентів до соціальної роботи, створення можливостей для їх самореалізації у соціальній сфері – це запорука формування здорового суспільства. Разом з моїм колегою, депутатом Київради Русланом Кисілем ми із задоволенням підтримали проведення “Естафети здоров’я” в НТУУ “КПІ” і надали грант переможцю конкурсу соціальних проектів на його реалізацію”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що для нього особисто соціальна підтримка громадян завжди була і залишається одним з пріорітетів депутатської роботи. “Із власного досвіду я дуже добре знаю, як багато людей потребують допомоги і захисту й не лише держави, а й суспільства. До моєї громадської приймальні звертаються тисячі громадян саме за соціальною допомогою, і вже понад 10 тисяч осіб, лише за два роки, таку допомогу отримали”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

 

AKUZ1956

 

“Естафета здоров’я” – це щорічна традиційна програма в НТУУ “КПІ”, яка об’єднує в собі комплекс соціальних, спортивних, інтелектуальних заходів у форматі “open-air”. Цього рору в естафеті взяли участь студенти найбільших вузів Солом’янського району: НТУУ “КПІ”, НАУ, КНУБА, НМУ ім. О. Богомольця, КНЕУ та університету “Україна”. Студенти провели низку міжвузівських чемпіонатів з футболу, паркового волейболу, стрітболу та жіночого футболу.

AKUZ1989

У центрі уваги студентів було проведення благодійних заходів для допомоги студентам і викладачам, які нині перебувають в АТО, зокрема збирння коштів на придбання кровоспинних препаратів та джгутів.

 

Програма естафети була насиченою і різноманітною. Серед проведених акцій: cоціальний пробіг „Врятуй життя” для закупівлі кровоспинних джгутів для воїнів АТО, показовий виступ „Козацька лицарська школа” бойовий гопак, конкурс малюнку на асфальті «Впливай на світ», конкурс соціальної реклами „Здоровим бути модно”. Студентська соціальна служба також провела соціально-профілактичну акцію безкоштовного анонімного  експрес-тестування „Пройди тест на ВІЛ/СНІД та гепатити  В і С у своєму ВНЗ!” та акцію з безкоштовного експрес-вимірювання рівня глюкози у крові  „КПІшнику, контролюй свій цукор!”, майстер-клас із надання першої домедичної допомоги, благодійний ярмарок-продаж виробів hand made та фестиваль здорового харчування. Завершилася естафета на Площі Знань НТУУ “КПІ” церемонією нагородження переможців у битві соціальних проектів, благодійною лотереєю та виступом команди КВН і благодійним концертом. 

AKUZ1633

“Разом з Дмитром Андрієвським ми вже 14 років підтримуємо проведення спортивних і культурних заходів в НТУУ “КПІ”, до того ж вже 5 років в інституті виплачується іменна стипендія Дмитра Андрієвського. Важливо, що сьогодні багаторічні традиції продовжують жити, з’являються нові цікаві студентські заходи і, як випускники “КПІ”, ми охоче беремо в них участь і відгукуємося на студентські ініціативи”, - зазначив під час вручення призів  депутат Київради Руслан Кисіль.

AKUZ1653

 

Цього ж дня у Студмістечку НТУУ ”КПІ” підводили підсумки конкурсу “Краща кімната студмістечка КПІ”. Ініціатором й організатором конкурсу вже багато років виступає Профспілкова організація студентів НТУУ “КПІ”. Подарунки переможцям традиційно від Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля. За І місце – мікрохвильова піч, за ІІ – пилосос, за ІІІ – тостер. Всі учасники конкурсу отримали Дипломи.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online