Головна / Новини / Парламент ухвалив важливі законопроекти щодо реформування правоохоронних органів і денонсував угоди з Російською Федерацією, - Дмитро Андрієвський

Парламент ухвалив важливі законопроекти щодо реформування правоохоронних органів і денонсував угоди з Російською Федерацією, - Дмитро Андрієвський


 

AKUZ9330

«На пленарному тижні 19-22 травня парламент ухвалив важливі законопроекти,  які повинні забезпечити реформу правоохоронних органів. Це  закони Про органи внутрішніх справ, Про поліцію, Про державне бюро розслідувань, Про муніципальну варту. Така реформа сьогодні дуже потрібна країні і правоохоронна система повинна працювати ефективно», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що важливим рішенням українських парламентарів стала денонсація угод з Російською Федерацією. Зокрема це стосується припинення дій угод про транзит через територію України військових формувань Російської Федерації, які тимчасово знаходяться на території Республіки Молдова; про взаємну охорону секретної інформації; про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них; про співробітництво в галузі воєнної розвідки; про співробітництво у військовій галузі.

AKUZ0402

 

«Верховна Рада також внесла  зміни до Бюджетного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом", який дозволить врегулювати питання виплати зовнішніх боргів в цьому році». Крім того, скасовано заборону на призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, які мають у власності паї, від терміновано на 4 місяці подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, запроваджено інститут громадянських обвинувачів в справах про корупцію, яким громадянам надано фактично права прокурора у справах про зловживання посадових осіб», - наголосив Дмитро Андрієвський.

22 травня було затверджено звіт робочої групи з розгляду питання обґрунтованості підвищення цін/тарифів на енергоносії та комунальні послуги в якому зроблено висновок, що встановлення ціни/тарифів на енергоносії та комунальні послуги відбулося без належного обґрунтування та потребують проведення додаткових розрахунків для їх корегування. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online