Головна / Новини / Дмитро Андрієвський передав медичне обладнання Національному інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова

Дмитро Андрієвський передав медичне обладнання Національному інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова


 

AKUZ0948

«Менше року тому ми зустрічалися з колективом Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова, обговорювали актуальні проблеми й нагальні потреби. Сьогодні, я з великим задоволенням передаю інституту медичне обладнання - це колоноскоп, який ми придбали разом з моїми колегами й друзями», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.   

Дмитро Андрієвський підкреслив, що за короткий термін роботи нового керівництва  в Солом’янському районі вже є відчутні зміни. Зокрема будується єдиний в Києві новий дитячий садок на 200 місць, реконструюються парки і сквери, ремонтуються будинки і під’їзди. 

 «Ми щиро налаштовані на співпрацю. Незалежно від того є вибори, чи немає,  ми постійно спілкуємося з нашими виборцями і допомагаємо. Нині дуже багато робимо для наших військових, допомагаємо у виготовленні біопротезів для поранених бійців», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 

AKUZ1032

 

Разом з народним депутатом у зустрічі з колективом інституту взяв участь голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро.  

«Наш район займає передові позиції в галузі медицини, адже багато провідних медичних закладів столиці знаходяться саме в Солом’янському районі. Ми дуже пишаємося цим, і водночас це велика відповідальність і навантаження, щоб забезпечити належне функціонування медичних закладів. Серед інших, сьогодні перед нами гостро стоїть питання  реформування поліклінік, і тут важливо, щоб  ці реформи дійсно мали позитивні результати. Тому ми будемо звертатись до Вас за консультаціями і порадами, щоб кожен крок був правильний і вивірений», - наголосив у своєму зверненні до працівників інституту Максим Шкуро.

Голова району підкреслив, що солом’янцям пощастило з мажоритарним депутатом, завдяки якому вирішується безліч проблем району.

AKUZ0973

«Багато чого в районі робиться завдяки залученим ресурсам команди Дмитра Андрієвського, бо бюджетних грошей не вистачає. І така підтримка сьогодні вкрай важлива і необхідна для того, щоб утримувати господарство району», - підкреслив Максим Шкуро.

«Від імені всього колективу нашого інституту хочу подякувати Дмитру Йосиповичу і всім, хто долучився до придбання медичного обладнання. Сьогодні зібрати мільйон гривень і віддати на медицину – це справді великий подвиг. Сподіваємося й на подальшу підтримку й допомогу», - зазначив головний лікар Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова Олександр Усенко.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online