Головна / Новини / Традиції живуть тоді, коли їх підтримують і зберігають, - Дмитро Андрієвський

Традиції живуть тоді, коли їх підтримують і зберігають, - Дмитро Андрієвський


AKUZ0187

«Минуло вже 27 років відтоді, коли разом з моїм колегою Русланом Кисілем ще студентами ми власноручно облаштували спортивну залу в нашому гуртожитку № 16 Київського політехнічного інституту. З того часу ми багато робимо для того, щоб підтримати спортивні традиції інституту: облаштовуємо спортивні кімнати, даруємо спортивні тренажери і спорядження, будуємо спортивні майданчики, допомагаємо в організації спортивних заходів. Впевнений, традиції живуть тоді, коли їх підтримують і зберігають», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.  

Студенти «Інститут енергозбереження і енергоменджменту» НТУУ «КПІ»  20 травня  відзначили День гуртожитку. Щороку цей захід проходить за підтримки випускників «КПІ» народного депутата Дмитра Андрієвського і депутата Київради Руслана Кисіля.  До Дня гуртожитку студенти традиційно проводять спортивні змагання «Богатирські ігри» і  конкурс на кращу кімнату.

AKUZ0538

«Вчора ми вкотре підтримали цей захід і завжди з великою цікавістю і задоволенням відвідуємо студентські свята й змагання в «КПІ». Шкодую лише про те, що сам  вже не беру в них участі, але пишаюсь тим, що разом з Дмитром Андрієвським можемо долучитися до студентського життя, підтримати студентські ініціативи і допомогти їх реалізувати», - наголосив депутат Київради Руслан Кисіль. 

AKUZ0617

У студентському гуртожитку Інституту енергозбереження і енергоменджменту НТУУ «КПІ» сьогодні мешкають 720 студентів. Близько 100 – взяли участь у «Богатирських іграх». 18 студентів отримали нагороди у різних номінаціях. Серед призерів були й переможці конкурсу на кращу кімнату гуртожитку, переможці конкурсів з настольного тенісу, шах, шашок. Завершилося свято студентським концертом.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online