Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян і надав матеріальну допомогу

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян і надав матеріальну допомогу


AKUZ0369

“Сьогодні, разом з депутатом Київради, головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро, ми провели прийом громадян. Під час прийому 67 мешканців Солом’янського району отримали матеріальну допомогу. Соціальний захист був і залишається одним з пріоритетів моєї депутатської роботи. Важливо, що нині таку роботу ведуть ще шість депутатів Київради, які разом зі мною працюють в Солом’янському районі. Об’єднавши зусилля, нам вдається допомогти більшій кількості пенсіонерів, інвалідів, тих, хто потребує допомоги”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

AKUZ0304

“В комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства активно працює робоча група. В центрі уваги якої – питання зменшення тарифів на житлово-комунальні послуги. Крім того, уряд сьогодні розглядає питання можливості збільшення пенсій, збереження пільг на проїзд у громадському транспорті для соціально незахищених верств населення”, - підкреслив народний депутат. 

AKUZ0293

“В районі зараз ведуться роботи з ремонтну будинків, асфальтування дворів,  проводяться роботи з заміни внутрішньобудинкових мереж. Наразі триває  реконструкція скверів. Вже майже виконано роботи з реконструкції скверу на розі вул. Донця та прост. Відрадного”, - зазначив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро. 

AKUZ0319

Мешканці району ставили депутатам запитання щодо отримання субсидій на комунальні послуги, встановлення лічильників на тепло у будинках, асфальтування прибудинкових територій, ремонти в будинках, заміна внутрішньобудинкових мереж. Учасників АТО турбувало питання працевлаштування та матеріального забезпечення їхніх родин. Благоустрій прибудинкових територій та облаштування дитячих майданчиків також були в центрі уваги громадян.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online