Головна / Новини / Громадяни тепер зможуть самостійно обирати виконавців послуг з утримання будинків, - Дмитро Андрієвський

Громадяни тепер зможуть самостійно обирати виконавців послуг з утримання будинків, - Дмитро Андрієвський


 

 SK 1376

“На пленарному тижні 12-15 травня Верховна Рада ухвалила важливий Закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Цим законом громадянам надано право самостійно обирати виконавців послуг з утримання будинку навіть без створення ОСББ. При цьому, з ЖЕКом чи іншою організацією, яка надає послуги з утримання будинку, угода буде укладатися лише на рік. А в разі претензій громадян щодо якості обслуговування буде розірвана”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

“До моєї громадської приймальні й до мене особисто часто почали звертатись демобілізовані бійці й ті, хто продовжує нести службу в зоні АТО. Вони зіткнулися з проблемою звільнень, невиплат заробітної плати, відмовою у поновленні на роботі.  За таких обставин я вийшов з пропозиціями внести зміни до законодавства”, - підкреслив політик.

“Надзвичайно важливим є те, що цього тижня парламент прийняв рішення щодо збільшення з 12 до 18 місяців термін надання гарантій щодо збереження місця роботи, посади, надання компенсації із бюджету середнього заробітку на підприємстві, в установі, організації для працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

Враховуючи численні звернення громадян, було прийнято закон, яким передбачається дозволити формування земельних ділянок та їх державну реєстрацію на підставі технічної  документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, право користування земельними ділянками, розробленої до 2013 року. Тим самим мають бути враховані інтереси тих громадян, які до 1 січня 2013 року  (з цієї дати набрала чинність стаття 79-1 Земельного кодексу України, яка  по новому визначила перелік документації із землеустрою, на підставі якої здійснюється формування земельних ділянок), розробили  відповідну технічну документацію (матеріали польових геодезичних робіт, план земельної  ділянки, складаний за результатами кадастрової зйомки), але рішення відповідні органи не встигли прийняти до вказаної дати.

Крім цього, парламент ухвалив рішення щодо вдосконалення оподаткування сільгоспвиробників і заборонив призначати ректорами вищих навчальних закладів осіб, які голосували за закони «16 січня».

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online