Головна / Новини / Випускники “КПІ” Дмитро Андрієвський та Руслан Кисіль підтримали проведення Весняного кубка Ліги КВН “КПІ”

Випускники “КПІ” Дмитро Андрієвський та Руслан Кисіль підтримали проведення Весняного кубка Ліги КВН “КПІ”


AKUZ8753

“В Національному технічному університеті “Київський політехнічний інститут” завжди були міцними традиції КВН. В інституті діє власна Ліга КВН, багато факультетів мають свої команди, які постійно беруть учать у змаганнях клубу. Ще студентами ми захоплювались грою наших команд із задоволенням вболівали й відвідували їхні виступи. Як випускники “КПІ” разом з Русланом Кисілем ми вже багато років підтримуємо проведення різноманітних ігор і змагань КВН в університеті. Іноді запрошуємо зіркові команди, виступи яких стають святом для всіх, а їхні жарти, ще довго згадують студенти”, - зазначив народний депутата України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ8908

У змаганнях Весняного кубка Ліги КВН “КПІ” взяли участь 5 команд. Переможцем стала команда хіміко-технологічного факультету. Близько тисячі студентів зібралося на свято КВН в Центрі культури і мистецтв НТУУ “КПІ”.

AKUZ8649

“Гумор – один з найважливіших засобів спілкування людей, це прекрасні ліки й потужна зброя. Під час виступів студентських команд я відчув справжню силу творчості, кмітливості і дотепності нашої молоді. Це було дійсно цікаво і весело. Впевнений, дуже важливо підтримувати й розвивати традиції КВН в “КПІ”, адже це прекрасна можливість творчої реалізації й дозвілля для студентів”, - переконаний депутат Київради Руслан Кисіль.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online