Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистостях в Національному університеті оборони України ім. І.Черняховського

Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистостях в Національному університеті оборони України ім. І.Черняховського


AKUZ7381

З нагоди 70-ї річниці Перемоги в Національному університеті оборони України ім. І.Черняховського відбулись святкові урочистості, в яких взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники АТО, керівництво та військові Національного університету оборони України, працівники Збройних Сил України.

Зі слова привітання до присутніх звернувся також народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

«Дорогі ветерани прийміть доземний уклін за все, що Ви зробили для країни, за Ваш бойовий подвиг, справжній патріотизм і самовіддане служіння Вітчизні. Сьогодні тут зібралось три покоління, але 70 років тому ніхто не міг навіть уявити, що онуки  Героїв Великої Вітчизняної війни зі зброєю в руках знову повинні будуть стати на захист рідної землі”, -  зазначив Дмитро Андрієвський. 

AKUZ7677

Розпочались урочистості традиційно з виконання Гімну України та святкового мітингу на стройовому плацу університету. Учасники свята вшанували пам'ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання та взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника-погруддя Двічі Героя Радянського Союзу генерала армії Івана Черняховського, меморіальних стел  Героям України та «Захиснику Вітчизни».

AKUZ7488

Серед почесних гостей заходу були також Герой Радянського Союзу Іван Селіфонов та голова Солом’янської районної організації ветеранів міста Києва Борис Парафєйніков.

AKUZ7571

По завершенню урочистостей відбулось неформальне спілкування усіх присутніх, учасники бойових дій ділилися спогадами про події воєнних років, звучали мелодії та пісні на військово-патріотичну тематику часів Великої Вітчизняної війни. Завершились урочистості ветеранським фронтовим обідом.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online