Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів Афганістану та учасників АТО з Днем Перемоги

Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів Афганістану та учасників АТО з Днем Перемоги


 

 SK 7330

Напередодні Дня Перемоги в Територіальному центрі соціального обслуговування населення Солом’янського району відбулося урочисте свято для ветеранів. Гостями цьогорічного свята стало близько 300 ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветерани Афганістану, герої АТО.

 SK 7296

“Час все сильніше віддаляє нас від подій Великої Вітчизняної війни, але Ваш героїчний подвиг, особиста мужність і безмежна любов до Батьківщини ніколи не будуть забуті. Мирного неба Вам та Вашим родинам, оптимізму та непохитної віри в те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!» - зазначив у своєму привітання народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

 SK 6752

 

До свята ветерани отримали матеріальну допомогу від Дмитра Андрієвського та депутатів Київради.

Зі словами привітання до гостей заходу звернулися депутати Київради Вячеслав Непоп,  Микола Негрич, Максим Конобас, Руслан Кисіль та голова Солом’янської районної адміністрації Максим Шкуро.

 

 SK 6911

«Для нас, українців, це свято є особливим. Внесок наших дідів і прадідів у Велику Перемогу над фашизмом був справді неоціненним. І сьогодні Ваш величний подвиг залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Ми у вічному боргу перед Вами», - підкреслив у своєму зверненні до ветеранів Максим Шкуро.

 SK 6468

Організаторам заходу вдалося створити історико-літературне свято з відтворенням живих картин фронтового життя, з виступами творчих музичних колективів та акторів. 

 SK 6647

 

Розпочалося свято хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті тих, хто не повернувся з війни.

Герой Радянського Союзу Іван Селіфонов та Голова районної ради ветеранів Борис Парафейніков висловили слова вдячності керівництву району й депутатам за увагу і турботу до людей похилого віку, ветеранів війни і праці.

За столами польової кухні у невимушеній атмосфері ветерани поділилися своїми спогадами, розповіли про свої військові подвиги, про тяжкі бої та поранення, про складний шлях до завойованої перемоги. 

 SK 7073

 

На імпровізованій «Сонячній поляні» за участю хору ветеранів було відтворено героїчні події воєнних років, звучали улюблені військові пісні та вірші. 

 SK 6796

Наприкінці заходу відбулось також урочисте нагородження Героїв війни, учасників АТО пам’ятними відзнаками.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online