Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав ветеранів-солом’янців з 70-ти річчям Перемоги

Дмитро Андрієвський привітав ветеранів-солом’янців з 70-ти річчям Перемоги


AKUZ6373

«З ветеранами Великої Вітчизняної війни, які мешкають в Солом’янському районі столиці, ми знайомі особисто. Щороку напередодні свят я відвідую багатьох з них. Ми спілкуємося в теплій святковій родинній атмосфері, згадуємо минуле, говоримо про сьогодення. В нашому районі живуть декілька Героїв Радянського Союзу, подвиги яких вписані в історію нашої Перемоги. Я щиро бажаю всім ветеранам мирного неба, міцного здоров’я і довголіття», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

AKUZ6388

Герой Радянського Союзу Селіфонов Іван Іванович радо зустрів у себе в гостях народного депутата. Вони з цікавістю разом переглянули інтерв’ю зі спогадами героя Великої Вітчизняної війни, яке до свята надрукувала районна газета «Солом’янка». Разом з Дмитром Андрієвським ветерана привітав і депутат Київради Максим Конобас.

AKUZ6449

З привітаннями депутати завітали й до Іванової  Варвари Прокопівни, вдови Героя СРСР Іванова Миколи Семеновича. В 14 років, дописавши собі рік, він записався в ряди добровольців і доклав чимало зусиль, щоб потрапити на фронт. В 1945 році у званні сержанта командував кулеметним взводом. Дійшов до Берліну. Після війни він понад 30 років віддав службі в прикордонних військах, отримав звання генерал-майора. Разом з дружиною вони прожили понад 60 років. Микола Семенович отримав 7 орденів, в т.ч. Золотої зірки та 44 бойові медалі.

AKUZ6485

З подарунками й привітаннями депутати відвідали Недбайло Катерину Михайлівну, якій виповнилося 93 роки. Разом з вдовою Героя СРСР Недбайла Анатолія Костянтиновича депутати переглянули фронтові сімейні світлини. Льотчик-штурмовик Недбайло Анатолій Костянтинович закінчив Ізюмське льотне училище. Ескадрилья під його командуванням знищила близько 360 ворожих танків, він особисто – 300. З дружиною прожили разом понад 60 років. Разом воювали. У 1945 році відсвяткували полкове весілля, на якому у нареченої була сукня пошита з парашуту. Нині в м. Ізюм знаходиться бюст двічі Герою СРСР Недбайлу Анатолію Костянтиновичу. В меморіальному комплексі «Родина-мать» один із залів повністю присвячений саме йому.

AKUZ6494

Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Русланом Кисілем з привітаннями завітали до учасниці  Великої Вітчизняної війни, вдови Героя Радянського Союзу Іотко Феодосія Антоновича, Іотко Лідії Георгіївни.

AKUZ8559

Депутати також привітали Іщука Віктора Акимовича, учасника бойових дій, який має 22 нагороди, в тому числі орден Великої Вітчизняної війни "За мужність".

AKUZ8595

Разом з деуптатом Київради Русланом Кисілем відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Кобинька Юліана Давидовича.

Привітання і подарунки від народного депутата передали також Героям СРСР Щербаченко Марії Захарівні і Левіну Михайлу Васильовичу.

7 травня народний депутат Дмитро Андрієвський візьме участь у районному заході з нагоди свята Перемоги в Територіальному центрі соціального захисту населення Солом’янського району, де зберуться понад 300 ветеранів.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online