Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав бійців 12-го батальйону з річницею від дня створення

Дмитро Андрієвський привітав бійців 12-го батальйону з річницею від дня створення


AKUZ5986

«Рік тому почалося відродження української армії. І в цьому процесі надзвичайно важливу роль відіграли добровольці, патріоти, ті, хто виявив мужність і відвагу, вступивши до лав Збройних сил України. Я пам’ятаю, як формувався 12 батальйон територіальної оборони м. Києва. Ми допомагали створювати базу батальйону. Потім постійно підтримували його бійців, які завжди знаходяться на передовій. В найскладніший для країни час Ви стали на захист рідної землі. І сьогодні саме Ви формуєте традиції нової української армії і пишете нову історію її бойової слави», - зазначив у своєму привітанні на урочистостях з нагоди створення 12-го окремого мотопіхотного батальйону артилерійської бригади 8-го армійського корпусу народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 5133

«Разом ми пережили найстрашніші хвилини, коли у вересні минулого року допомагали евакуювати важко поранених після знищення бази батальйону в Сергіївці на Луганщині. Разом у дружній бойовій атмосфері ми зустрічали на передовій 2015 рік. Щоразу намагаємося допомогти всім необхідним: автомобілями, засобами зв’язку, спорядженням, одягом, ліками, продуктами. Впевнений, разом ми переможемо. Я дякую всім бійцям за мужність і вірність Батьківщині, за  віру і волю до перемоги», - підкреслив політик.

Pochesna vidznaka

На знак поваги та вдячності за підтримку і допомогу Дмитра Андрієвського та Олександра Бригинця нагородили Почесними відзнаками. 

AKUZ6221

Святкові заходи з нагоди річниці створення батальйону пройшли 5 травня 2015 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім". В урочистостях взяли участь бійці трьох хвиль мобілізації, яким вручили посвідчення учасників АТО та почесні відзнаки.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online