Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом і надав матеріальну допомогу 187 киянам

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом і надав матеріальну допомогу 187 киянам


AKUZ4676

“Протягом тижня, напередодні травневих свят, у моїй громадській приймальні відбулося декілька депутатських прийомів, під час яких я особисто разом з моїми колегами депутатами Київради Катериною Кириченко, Русланом Кисілем поспілкувалися з мешканцями Солом’янського району та надали матеріальну допомогу”, - зазначив народний депутата України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

AKUZ4644

“Такий прийом ми провели також і з депутатом Київради Олегом Костюшко в селищі Жуляни”, - підкреслив народний депутата.

AKUZ5762

Політик наголосив, що лише за минулий тиждень матеріальну допомогу отримали 187 мешканців Солом’янського району й ще більше отримають до Дня Перемоги. Загальна сума матеріальної допомоги складатиме понад 250 тисяч гривень, а кількість осіб 489.

“Цього року вперше,  міський бюджет Києва за перший квартал виконано з профіцитом, і з міського бюджету окремим категоріям соціально незахищених верств населення  була нарахована й надана одноразова адресна матеріальна допомога до Великодня. До Дня Перемоги така допомога буде надана з державного бюджету ветеранам”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

AKUZ4817

Під час депутатського прийому багато мешканців району ставили народному депутату запитання щодо підвищення тарифів і нарахування субсидій. Дмитро Андрієвський підкреслив, що в державному бюджеті передбачено 24,5 мільярдів гривень на субсидії і всі, кому необхідна допомога її отримають. Щодо питань стосовно заповнення декларації чи будь-яких роз’яснень, він порадив звертатися до його громадської приймальні, і його  помічники нададуть необхідну допомогу.  

AKUZ5352

“Разом з Територіальним центром соціального захисту Солом’янського району до 9 травня ми готуємо масштабний захід, під час якого привітаємо і підтримаємо наших ветеранів”, -  повідомив Дмитро Андрієвський.

AKUZ5639

За два роки роботи народного депутата соціальну підтримку в громадській приймальні Дмитра Андрієвського отримало 10035 мешканців Солом’янського району.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online