Головна / Новини / В Солом’янському районі сьогодні відбуваються масштабні перетворення, - Дмитро Андрієвський

В Солом’янському районі сьогодні відбуваються масштабні перетворення, - Дмитро Андрієвський


 

Kyiv 30 04 15

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно ситуації в Солом’янському районі, Дмитро Андрієвський в ефірі телеканалу “Київ” наголосив, що в районі йдуть достатньо серйозні й масштабні перетворення:  ремонтуються під’їзди, будуються дитячі садочки, відновлюються парки і сквери, прокладаються інженерні мережі, ремонтуються дороги, до того ж активно впроваджуються технології енергозбереження, щоб підготуватися до нового опалювального сезону й заощадити.

“Солом’янський район сьогодні єдиний в Києві, де всі дитячі садочки мають індивідуальні пункти опалення. І ми зараз працюємо над тим, щоб створити єдину мережу для обліку і контролю. Сподіваюся, що на базі Солом’янського району нам вдасться створити пілотний проект, де ми покажемо, скільки можна заощадити енергоносіїв і відповідно грошей. В цьому напрямку ми співпрацюємо й з міжнародними фінансовими організаціями, які готові надавати кошти для реалізації таких програм. Але тут також має бути й підтримка держави”, - зазначив в ефірі програми “Столиця” на ТРК “Київ”  народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Серед актуальних питань, які ставили народному депутатові глядачі програми, були й питання обгрунтованості підвищення тарифів.

Kyiv 30 04 15 3

“Низька ціна на житлово-комунальні послуги немає нічого спільного з соціальною справедливістю. Адже в такому випадку країна з бюджету, який складається з податків, дотує і бабусю, яка мешкає в однокімнатній квартирі й отримує 200 гривень на рік дотацій, і міліонера, який мешкає у двоповерховому пентхаусі, й може отримати на рік 100 тисяч гривень дотацій”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

Політик нагадав, що свого часу, у 2006 році, як депутат Київради, саме він  подав до суду і отримав ухвалу про незаконні тарифи, які тоді вводив Л. Черновецький. То ж, що таке незаконні тарифи, і як з ними боротися Дмитро Андрієвський дуже добре знає.

“Я впевнений, що не можна дотувати багатіїв за рахунок бюджету. Така допомога повинна бути адресною. Зараз ми, зокрема співробітники моєї громадської приймальні, займаємося тим, що допомагаємо органам місцевої влади адмініструвати субсидії, щоб не було ніяких черг і помилок”, - підкреслив народний депутат.

Докладніше дивіться на ТРК “Київ”

https://www.youtube.com/watch?v=NXgGVkHyEi

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online