Головна / Новини / Саміт Україна-ЄС в Києві має історичне значення, - Дмитро Андрієвський

Саміт Україна-ЄС в Києві має історичне значення, - Дмитро Андрієвський


Espreso 27 04 15 2

«Саміт Україна-ЄС, який щойно пройшов у Києві, має історичне значення. Це перший саміт після Революції Гідності. Надзвичайно важливі питання були підняті й підтверджені нашими європейськими партнерами. В оприлюдненому комюніке лідери Європи вперше підтвердили агресію російських збройних сил проти України, яка триває з березня 2014 року. Лідери закликали до негайного звільнення всіх заручників та осіб, які незаконно утримуються, включаючи Надію Савченко. У цьому питанні ще планується прийняття Європарламентом відповідної резолюції. Третє питання – це питання візового режиму, де теж було заявлено, що двері відчинені, і треба працювати в технічній площині, щоб забезпечити виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України. Крім того в комюніке зазначено суттєвий ряд конкретних пунктів, по яких європейські лідери відзначають чітке просування реформ в Україні. Також важливим є підтвердження надання Україні фінансової допомоги», – зазначив в ефірі «Еспресо ТВ» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка»  Дмитро Андрієвський. 

 

Політик висловив переконання, що  дискусія щодо європейського майбутнього України дуже важлива і потрібна, адже події Революції Гідності починалися саме з боротьби за європейський вибір українців.

Espreso 27 04 15 1

«Європейський вибір для українців це не тільки візовий режим, чи певні економічні питання, це, в першу чергу, ефективний державний менеджмент, чесні суди, ефективна економіка. Європейська спільнота складається сьогодні з 28 країн. 14 з них повністю і 9 частково ратифікували угоду про асоціацію України з ЄС. Впевнений, політичне рішення щодо європейського майбутнього країни вже є, і це чіткий сигнал для нашого уряду, Президента і для народу України», – підкреслив під час дискусії у програмі «Година «Ч» на «Еспресо ТВ» Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться на «Еспресо ТВ»:

https://www.youtube.com/watch?v=eB29WXKhYHQ

https://www.youtube.com/watch?v=3_snWQDm3EI

https://www.youtube.com/watch?v=tI4PdbBh3I0Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online