Головна / Новини / Верховна Рада повернула наукові пенсії працюючим викладачам вузів і звільнила від мобілізації батьків дітей-інвалідів, - Дмитро Андрієвський

Верховна Рада повернула наукові пенсії працюючим викладачам вузів і звільнила від мобілізації батьків дітей-інвалідів, - Дмитро Андрієвський


 

 SK 5001

“Протягом пленарного тижня 21-22 квітня Верховною Радою було прийнято ряд важливих рішень. Серед соціально гострих вирішено питання повернення виплати наукових пенсій працюючим викладачам вузів. У мене на окрузі розташовано декілька великих вузів НТУУ “КПІ”,  НАУ інші.  Дуже багато моїх виборців науковців звернулося до мене зі скаргою на те, що сьогодні їм фактично залишили тільки вікову пенсію. За даними, які я отримав, понад 100 вчених лише за місяць звільнилося з київської політехніки. Впевнений, прийняття цього рішення дозволить зберегти наш науковий потенціал і забезпечити високу якість вищої освіти в країні”, - зазначив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

Політик також підкреслив, що парламент ухвалив рішення про звільнення від мобілізації батьків дітей-інвалідів.

 

 SK 3388

Було також  ухвалено Постанову про Заяву Верховної Ради України "Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків", якою створено юридичне підґрунтя для пред’явлення Україною консолідованої претензії Російській Федерації у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України.

Внесено зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за постачання неякісного озброєння та іншого матеріального забезпечення для оборонних потреб.

Внесено зміни до Податкового та Митного кодексів щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання контрактів та договорів державного оборонного замовлення.

 SK 4884

Внесено зміни до Податкового кодексу, яким передбачається спрощення підприємницької діяльності шляхом поширення принципу мовчазної згоди на податкові відносини при взятті рахунка платника податків на облік контролюючими органами та спрощення порядку взяття  рахунків платників податків на облік контролюючими органами.

“Серед важливих для країни рішень стала також ратифікація  фінансової угоди, яка передбачає, що Європейський інвестиційний банк надасть Україні кредит у розмірі 200 млн. євро на реалізацію Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online