Головна / Новини / Депутат постійно повинен спілкуватися з громадою і звітувати перед виборцями, - Дмитро Андрієвський

Депутат постійно повинен спілкуватися з громадою і звітувати перед виборцями, - Дмитро Андрієвський


 

Kyiv 22 04 15 5

“Не зважаючи на те, за якою системою був обраний депутат, він постійно повинен спілкуватися з громадою і звітувати перед виборцями. На моєму персональному сайті і в районі ми розповсюджуємо звіти про те, що саме зроблено. Де чітко видно скільки коштів,  до копійки пораховано, яка допомога була надана, скільки проведено особистих прийомів, скільки внесено законопроектів, яка була активність у Верховній Раді, скільки депутатських запитів і звернень було зроблено”, - зазначив в ефірі програми “Столиця” на ТРК “Київ” народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що у людей є надзвичайно велика потреба спілкуватися з владою, і робота депутата полягає в тому, щоб таке спілкування проводити.

Kyiv 22 04 15 2

“Мені приємно що поруч зі мною працюють ще 6 депутатів Київської міської ради, ми працюємо як одна команда. І це дуже важливо, адже у мене на окрузі 177 тисяч виборців, по 40 тисяч виборців у кожного з них. Тому в районі працює 6 депутатських приймалень. До будь якої приймальні можна звернутися, або до депутата Київської міської ради, або до депутата Верховної Ради. Не може вирішити питання депутат міської ради, піднімаємо питання на рівень депутата Верховної Ради”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

 

Відповідаючи на запитання журналіста щодо роботи в парламенті, Дмитро Андрієвський зазначив, що в Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства створено робочу групу, яка вивчає економічне обґрунтування тарифів, доцільність їх введення і можливість корегування, або навіть зменшення деяких тарифів.

“Розуміючи, що людям важко буде в повному обсязі сплачувати такі тарифи, ми заклали в бюджеті 24,5 мільярди гривень на надання субсидій. Порядок заповнення цих документів дуже простий, але якщо виникають питання, я прошу звертатися до моєї громадської приймальні на вулиці Металістів, 9, або за телефоном  383-03-41, там кваліфіковані юристи нададуть роз’яснення. На початковому етапі з адмініструванням (нарахуванням,  потім перевіркою субсидій) можуть бути певні проблеми, тому дуже важлива також  співпраця з депутатами, в тому числі й місцевих рад”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться у програмі “Столиця” на ТРК “Київ”

https://www.youtube.com/watch?v=qGko77K2oIc

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online