Головна / Новини / Комітет вживатиме всіх заходів, щоб захистити права мешканців гуртожитків, - Дмитро Андрієвський

Комітет вживатиме всіх заходів, щоб захистити права мешканців гуртожитків, - Дмитро Андрієвський


 SK 4395

22 квітня в Комітеті з питань будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства під головуванням Першого заступника Голови Комітету Дмитра Андрієвського відбулися комітетські слухання на тему: " Про стан виконання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та організаціями Рекомендацій Парламентських слухань "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення".

 SK 4335

“Комітет вживатиме всіх необхідних заходів, щоб вирішити проблеми мешканців гуртожитків. З початку року нами було прийнято ряд важливих рішень щодо необхідності забезпечення фінансовими ресурсами програми по передачі гуртожитків у комунальну власність. На жаль, Урядом ці рішення були проігноровані, тому на цих слуханнях вкрай важливим є надання можливості представникам громадськості напряму поставити  урядовцям ті запитання, які їх найбільше хвилюють та почути від чиновників докладну інформацію про шляхи їх вирішення”, - зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

 SK 4543

В ході дискусій учасникам слухань вдалося узгодити ряд заходів, які, на думку народних депутатів та громадськості, дозволять забезпечити реалізацію прав мешканців гуртожитків.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online