Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро проінспектували хід будівельних робіт в районі

Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро проінспектували хід будівельних робіт в районі


 SK 3312

«Сьогодні разом з головою Солом’янської райдержадміністрації Максимом Шкуро ми подивились, як ведуться ремонтні роботи на важливих соціальних об’єктах у Солом’янському районі. Зокрема, ознайомилися із завершенням реконструкції дитячого садка № 255 на вул. Білецького, будівля якого була непридатна до експлуатації десятки років. Уже з першого вересня цього року дитячий садок прийме понад 40 дітей. Цей дошкільний навчальний заклад розрахований на навчання діток із захворюваннями дихальних шляхів», – зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 3277

Депутати проінспектували також впорядкування скверу на розі вулиці М. Донця, 1 та проспекту Відрадного та виконання ремонтних робіт у житлових будинках, зокрема хід ремонтів сходових клітин на вул. Шепелєва, 14 та бульварі І. Лепсе, 21, та вже відремонтовані за адресами на проспекті Відрадному, 8 й Відрадному, 12.

 SK 3220

Під час об’їзду депутати перевірили, як ведуться роботи з прокладання інженерних мереж на вулиці Новопольовій, що на Караваєвих дачах.

 SK 3130

«За результатами інспекції було дано доручення відповідальним структурним підрозділам і комунальним службам щодо якісного виконання ремонтних робіт та здачі об’єктів  у заплановані терміни. За два тижні ми проведемо черговий об’їзд, під час якого буде проінспектовано проведення ремонтних робіт на інших ділянках», – підкреслив голова району Максим Шкуро.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online