Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян


 SK 0951

Напередодні великодніх свят Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом. Мешканці  району прийшли до народного депутата з проханням допомогти вирішити проблемні питання й отримати матеріальну допомогу.

 SK 0900

Пенсіонерка Шевченко Олена Андріївна, яка мешкає на вулиці Чумака, звернулася з проблемою оформлення субсидії, повірки лічильників та встановлення газового лічильника. Під час прийому вона отримала фахові роз’яснення юриста громадської приймальні щодо поставлених питань.

 SK 0960

Члени Первинної організації Рада ветеранів КП «Грушківське» Лідія Яків Дайнецька та Неоніла Петрівна Куприіян попросили народного депутата допомогти організації в поновленні телефонного зв’язку в приміщенні Ради та в отриманні фінансової допомоги для організації роботи Ради. Дмитро Андрієвський запевнив представників ветеранської організації, що як і раніше підтримуватиме ветеранів району й найближчим часом оперативно направить відповідні депутатські звернення щодо вирішення поставлених питань.

 SK 1008

Під час прийому Твердохліб Тетяна Володимирівна отримала матеріальну допомогу від депутата.

 SK 0988

Всі, хто прийшов 8 квітня до громадської приймальні народного депутата, отримали великодні подарунки від Дмитра Андрієвського.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online