Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського провела весняну толоку в Солом’янському районі столиці

Команда Дмитра Андрієвського провела весняну толоку в Солом’янському районі столиці


 

AKUZ8479

“Вже багато років в Солом’янському районі існує красива традиція збиратися на початку квітня разом і прибирати своє подвір’я, парк, розташований поряд з будинком. Сьогодні тут зібрались мешканці району, студентська  молодь, військовослужбовці, які проходять службу в Солом’янському районі, голова адміністрації Максим Шкуро і фактично всі підрозділи районної адміністрації. Дуже приємно, що поруч зі мною, депутатом Верховної Ради, тут працюють депутати Київської міської ради В'ячеслав Непоп, Микола Негрич, Максим, Конобас, Руслан Кисіль, Катерина Кириченко. Ми працюємо як одна команда, як одна родина, прибираємо територію, на якій нас обирали, на якій ми проживаємо”, - зазначив в інтерв’ю журналісту Еспресо ТВ народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ9754

Депутат підкреслив, що жодної копійки бюджетних грошей на толоку не було витрачено. Всі роботи проводились за підтримки місцевого бізнесу, депутатів і мешканців району.

 SK 9263

“Дуже приємна атмосфера панує у парку, сонячна погода, гарне  музичне супроводження, бадьорий настрій. Загалом в парках “Орлятко” та “Відрадний” ми висадили сотню дерев і дві сотні кущів, вивезли десятки машин сміття, влаштували справжнє свято для мешканців району. Ми розуміємо, якщо громада не буде підтримувати порядок у парках, якщо ми не будемо докладати власних зусиль, то ніяких бюджетних грошей не вистачить для цього”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

AKUZ9585

 

Після масштабних прибирань і висаджування дерев у парках “Орлятко” та “Відрадний” Дмитро Андрієвський разом з головою Солом'янської РДА Максимом Шкуро привітали мешканців району, розповіли про досягнення у роботі та плани на майбутнє щодо розвитку району. Гостями  заходу стали військовослужбовці 12 БТО (нині мотопіхотна бригада), яким активно допомагає Дмитро Андрієвський. Народний депутат урочисто вручив пам’ятну медаль “За єдність України” своєму помічнику, мешканцю Солом’янського району Миколі Тихонову, який боронив Донецький аеропорт і нині продовжує нести службу в зоні АТО.

 SK 9602

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро зазначив, що на цей рік в бюджеті закладено безпрецедентну суму 50 мільйонів гривень на здійснення ремонтних робіт та благоустрій району. “У 2015 році заплановано здійснити реконструкцію парку “Юність”. Крім того, фактично щомісяця ми будемо здавати новий облаштований сквер в районі, буде вирішено проблему каналізування ще двох вулиць приватного сектора Совки, що значно покращить екологічний стан мікрорайону”, - підкреслив голова району.

AKUZ9487

 

Разом з Максимом Шкуро та депутатом Київради В'ячеславом Непопом Дмитро Андрієвський відвідав будівництво нового дитячого садочка №383 на вулиці Гарматній, щоб побачити хід виконання робіт.  До першого вересня садочок повинен відчинити двері для 200 маленьких солом’янців.

Докладніше з місця подій в сюжеті Еспресо ТВ:

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online