Головна / Новини / Запрошую всіх мешканців Солом’янського району 4 квітня на весняну толоку, - Дмитро Андрієвський

Запрошую всіх мешканців Солом’янського району 4 квітня на весняну толоку, - Дмитро Андрієвський


Trk 31 03 15 2

“Мені добре відома проблема парку “Орлятко” в Солом’янському районі й інших парків та скверів. 4 квітня, я особисто разом з депутатами Київради будемо прибирати територію, висаджувати дерева й кущі о 10.00 в парку “Орлятко”, о 12.00 в парку “Відрадний”. Впевнений, це відповідальність і мешканців району. Тому я запрошую всіх приєднатися до нас і взяти участь у весняній толоці”, - зазначив в ефірі програми “Столиця” на ТРК “Київ” народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка”  Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що понад 1500 мешканців району були у нього на особистому прийомі. Звернення громадян зазвичай пов’язані з побутовими питаннями. Людей турбує зростання тарифів, виплата субсидій, соціальний захист, ціни на ліки тощо.    

“Обов’язок депутата  - бути постійно зі своєю громадою, зі своїми виборцями і працювати так, щоб контролювати владу, щоб вона виконувала свої зобов’язання”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

Trk 31 03 15 1

Відповідаючи на запитання ведучого програми Сергія Дойко стосовно місцевих виборів, які мають відбутися цього 2015 року, депутат підкреслив, що на його думку важливо зберегти мажоритарну складову.

“Мені хотілося б, щоб вибори відбулись за новою виборчою системою. Треба відпрацювати серйозну європейську систему виборів. Над цим зараз працює парламент. Я прибічник мажоритарної системи. Адже завжди обирався за мажоритарною системою, постійно спілкуюсь з людьми, і знаю як це важливо. Вважаю, що це той зв’язок між владою і громадою, який потрібно обов’язково зберегти. Тому ми зараз опрацьовуємо таку виборчу систему, яка б врахувала і політичне структурування суспільства - це вибори за партійними списками, і ось цей зв’язок – відповідно мажоритарну складову”, - зазначив в ефірі ТРК “Київ” Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться на ТРК “Київ”

 https://www.youtube.com/watch?v=kOVhyNCGaNoГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online