Головна / Новини / За підтримки Дмитра Андрієвського в Житомирі відбулося перше зібрання ветеранів АТО 95-ї бригади

За підтримки Дмитра Андрієвського в Житомирі відбулося перше зібрання ветеранів АТО 95-ї бригади


 SK 8510 1

«Минув вже рік від дня початку першої хвилі мобілізації. Вже другий рік наші бійці стримують військову агресію на східному кордоні країни. Житомирська аеромобільна 95-та бригада завжди була на передовій і має значну історію бойової слави. В березні розпочалась перша хвиля демобілізації, і ті, хто повертається з фронту, повинні відчути турботу держави і суспільства, отримати гідні умови для роботи і життя, необхідний соціальний захист і можливість медичної та психологічної реабілітації», – переконаний народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Foto Andr i Medved

 

Політик вітає ініціативу ветеранів у створенні громадських організацій, метою яких є всебічний захист прав ветеранів АТО, учасників бойових дій та сімей загиблих і поранених.

«Відвідуючи зону АТО, я неодноразово зустрічався з підрозділами житомирської 95-ї аеромобільної бригади. Це сміливі і мужні бійці. Разом з моїми колегами ми завжди намагаємося підтримати їх і надати необхідну допомогу. Сьогодні вони захищають незалежність і територіальну цілісність держави, наше право на свободу і на майбутнє. Вони формують нову військову еліту і нові військові традиції України», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 

 SK 8974 1

В Житомирі зустрілось близько сотні бійців 95-ї окремої аеромобільної бригади з різних міст України. Демобілізовані бійці планують разом вирішувати проблеми і захищати права побратимів. 

 SK 8682 1

За ініціативи та підтримки народних депутатів України Дмитра Андрієвського та Сергія Куніцина герої-бійці 95-ї бригади отримали пам’ятні медалі "За єдність України", "За бойову доблесть", "За вірність народу України".

 SK 8592

 

У свою чергу, ветерани АТО подякували волонтерам і депутатам, які їх постійно підтримували, вручили їм грамоти і пам’ятні фотографії з передової. 

Ініціатором першого  зібрання демобілізованих бійців житомирської 95-ї бригади стала громадська організація «Бойове братерство ветеранів АТО», яку очолив Валерій Логінов (позивний «Аскольд»).

 

IMG 0164

«Після перебування на фронті, ми намагаємося повернутись до звичного мирного життя. Але є проблеми, які доводиться вирішувати разом. Як ми разом воювали на фронті, так разом будемо відстоювати свої інтереси, інтереси наших сімей, сімей тих, хто загинув, хто поранений», - зазначив Валерій Логінов.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online