Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті найбільшої будівельної виставки в Україні InterBuildExpo

Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті найбільшої будівельної виставки в Україні InterBuildExpo


 

AKUZ7427

У виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулось урочисте відкриття 30-ї Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo. Це найбільший професійний будівельний форум в Україні, який збирає учасників вітчизняного й зарубіжного будівельного ринку з 1994 року. 

AKUZ7576

«Сьогодні дуже важливо підтримати вітчизняного виробника  й підприємства будівельної галузі. Такий потужний професійний форум дає можливість підприємствам презентувати себе на ринку, отримати необхідні контакти з замовниками та партнерами. Деякі маркетологи вважають, що успіх прибуткових компаній часто залежить від того, що вони опиняються в потрібний час у потрібному місці. Впевнений, на початку будівельного сезону професійна виставка - це саме те місце, де потрібно бути, щоб забезпечити перспективи розвитку бізнесу», – переконаний  народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

AKUZ7732

У відкритті виставки взяли участь Роман Абрамовський - заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства, Станіслав Сташевський – перший віце-президент Будівельної палати України, Катаржина Вітковська – другий секретар, співробітник відділу сприяння торгівлі й інвестицій Посольства Республіки Польщі в Україні, Володимир Іванов – голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий Ярмарок».

AKUZ7645

 

Протягом 4-х днів відбуватиметься діалог між учасниками будівельного ринку, виробниками, постачальниками, споживачами, представниками державних структур, професійними об’єднаннями і ЗМІ.  У трьох павільйонах, на площі 28 000 кв. м., понад 700 учасників представлять свою продукцію і послуги. Організатори підготували потужну програму презентацій, семінарів, майстер-класів, круглих столів і конференцій фахівців будівельної галузі, архітекторів, профільних журналістів

Час роботи виставки:

25 березня з 11:00 до 18:00; 26-27 березня з 10:00 до 18:00; 28 березня з 10:00 до 17:00

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online