Головна / Новини / Школа-дитячий садочок «Сяйво» передали Дмитру Андрієвському допомогу для бійців АТО

Школа-дитячий садочок «Сяйво» передали Дмитру Андрієвському допомогу для бійців АТО


 

AKUZ7057

На зустріч з народним депутатом прийшли вчителі та батьки школи-дитячого садочка «Сяйво». Вони передали Дмитру Андрієвському зібрані на шкільному благодійному ярмарку кошти та дитячі малюнки  для бійців АТО.

«Ми знаємо, що Ви постійно відвідуєте наших героїв на передовій  і забезпечуєте їх всім необхідним. Щиро дякуємо Вам за те, що  є така людина, якій ми цілком можемо довіряти», - зазначила, передаючи кошти, заступник з навчально-виховної роботи садочка Оксана Шаповалова. 

У зустрічі взяв участь і голова Солом’янської РДА Максим Шкуро. Він підкреслив, що районна адміністрація також постійно підтримує заходи в районі, які проводяться на підтримку бійців АТО, зокрема благодійні ярмарки в парках. Нещодавно працівники адміністрації особисто зібрали кошти й придбали необхідні речі та дизельний генератор для 101-ї окремої бригади.   http://www.solor.gov.ua/info/44/8190#gallery

 

AKUZ7126

Дмитро Андрієвський розповів гостям про свою чергову поїзду в АТО, з якої нещодавно повернувся.

«Ми давно співпрацюємо й активно допомагаємо бійцям 95-ї житомирської аеромобільної бригади, 12-му БТО,  нині це мотопіхотний батальйон, 101-й окремій бригаді. Надаємо одяг, спорядження, каски, бронежилети, аптечки і навіть  автомобілі - все, що потребують підрозділи. Сьогодні маємо замовлення від бійців на засоби спецзв'язку. Крім того, допомагаємо клінічному госпіталю”, - зазначив під час зустрічі народний депутат Дмитро Андрієвський.

Вже вдруге колектив дитячого садочка “Сяйво” передав Дмитру Андрієвському допомогу для бійців АТО. 12 вересня 2014 року було зібрано 2600 грн. На ярмарку 4 березня у садочку зібрали 3 447 грн.

За декілька тижнів Дмитро Андрієвський знову відправиться в АТО, щоб передати допомогу бійцям.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online