Головна / Новини / Головна робота депутата – спілкування зі своїми виборцями, - Дмитро Андрієвський

Головна робота депутата – спілкування зі своїми виборцями, - Дмитро Андрієвський


 

AKUZ6995

“Все моє свідоме життя пов’язане з Солом’янським районом. Після служби в лавах  Збройних Силах я приїхав у Солом’янський район, закінчив Київський політехнічний інститут. Перше моє робоче місце теж було в Солом’янському районі на заводі реле і автоматики. У 2002 році кияни обрали мене депутатом Київської міської ради. Я відкрив тоді свою громадську приймальню, яка й до сьогодні працює на вулиці Металістів, 9. Сподіваюсь, мешканці Солом’янського району завжди там знаходять підтримку і можуть розраховувати на допомогу”, - зазначив в ефірі програми “Спікертайм” на радіо “Київ” 98 FM народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

23 березня на радіо “Київ” стартував тижневий проект “7 днів у Солом’янському районі”. Одним з перших гостей студії став народний депутат України Дмитро Андрієвський, який вже протягом 13 років підтримує мешканців Солом’янського району: 10 років у Київській міській раді і третій рік у Верховній Раді. На парламентських виборах  2014 року 57 % виборців 222-го виборчого округу Солом’янського району столиці підтримали Дмитра Андрієвського. 

 

AKUZ7040

“Тоді, у 2002 році, я йшов на вибори від свого рідного вузу “КПІ”. У той час було дуже багато питань щодо розвитку і взаємодії міста з вищим навчальним закладом. Одним з наших масштабних реалізованих проектів стала реконструкція парку “КПІ”. Це були мої зобов’язання перед студентами за першу каденцію. Понад шість мільйонів було вкладено в реконструкцію парку, і сьогодні це візитівка не тільки київської політехніки, Солом’янського району, а всього міста. Ми отримали затишний і дуже комфортний парк. Ми також ставили перед собою завдання розвитку місцевого самоврядування, розвитку студентського самоврядування, забезпечення представництва  громади “КПІ” у Київській міській раді”, - розповідаючи про свою першу депутатську каденцію, наголосив Дмитро Андрієвський.

Головною особливістю й цінністю району народний депутат  вважає його мешканців. Він підкреслив, що це надзвичайно молодий район, тому що в ньому мешкає і навчається багато студентів, адже у Соломянському районі розташовані найкрупніші університети країни, такі як: Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут”, Національний авіаційний університет, Національна академія будівництва і архітектури та багато інших вишів.

“У той же час – це район потужної промисловості. Тут працюють підприємства, які свого часу складали основу економіки не тільки Києва, а й в цілому України. Сьогодні вони знаходяться в непростому стані. І як народний депутат, я намагаюсь максимально впливати, щоб допомогти вирішити проблеми цих підприємств, щоб вони знайшли свою нішу в теперішніх дуже непростих економічних умовах, щоб зорієнтувалися стосовно  експортних позицій. Наприклад, підприємства, які працювали на космічну галузь і були зорієнтовані, в першу чергу, на російський ринок, сьогодні змушені шукати нові ринки у Західній Європі. Таку роботу ми проводимо, і вже є позитивні, системні зміни”, - підкреслив в ефірі радіо “Київ” Дмитро Андрієвський.

Головною роботою депутат вважає спілкування зі своїми виборцями. Лише за два з невеликим роки роботи народним депутатом він провів 146 прийоми, на яких особисто прийняв майже 1200 людей. Майже 6 000 осіб отримали соціальну й  фінансову допомогу в його громадській приймальні на вул. Металістів 9.  

Докладніше про перспективи розвитку району й роботу народного депутата Дмитра Андрієвського слухайте в ефірі радіо “Київ” 98 FM.

www.ex.ua/733607120205

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online