Головна / Новини / Дотримання мінських угод – запорука проведення чесних і прозорих виборів на тимчасово окупованих територіях, - Дмитро Андрієвський

Дотримання мінських угод – запорука проведення чесних і прозорих виборів на тимчасово окупованих територіях, - Дмитро Андрієвський


 

kanal 112

“Щойно я повернувся з Донецької області, був там разом зі своїми колегами Сергієм Куніциним, Олександром Бригинцем, Віталієм Крутієм. Ми відвідали Соледар, Артемівськ, Краматорськ, Слов’янськ. Проїхали вздовж лінії розмежування військових частин, побачили роботу місії ОБСЄ. Можу констатувати, що терористичні організації, які повністю контролюються Російською Федерацією, не в повному обсязі виконують мінські домовленості. Дуже багато питань ставили нам і військові, і спостерігачі місії ОБСЄ. В українських частинах важкого озброєння вже  немає. Україна повністю виконує свої зобов’язання, в тому числі і законодавчо забезпечує можливість проведення виборів. Терористичні ж організації і збройні формування, які куруються збройними силами Росії, – не повною мірою. Тому Росія має вплинути на те, щоб з боку терористів чітко виконувались мінські угоди, а ОБСЄ має це проконтролювати”, - зазначив в ефірі каналу 112 народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

На запитання журналістів стосовно можливості проведення виборів на Донбасі народний депутат відповів:“Треба звернутися до мінських угод, де чітко прописано: перше - негайне припинення вогню, друге - відведення важкого озброєння, третє - підтвердження цього відведення з боку ОБСЄ і четверте - це вибори. В угоді чітко прописано, як мають відбуватися вибори, як має бути організована і забезпечена їхня безпека,  на якій підставі вони мають відбуватися, а це виключно виборче законодавство України і під контролем міжнародних спостерігачів. Тому, рухаючись дорожньою картою, яка була підтверджена чотирма президентами під час мінських угод, можна ці вибори провести чесно і прозоро”.

kanal 112 3

“Нам сьогодні треба працювати над тим, щоб покращити ситуацію в економіці. Отримавши кредит МФВ, Україна дуже серйозно збільшила свої золотовалютні резерви. Тому Фінансова система нині знаходиться у відносно непоганому стані. Принципові речі щодо макроекономічної стабілізації зроблені. Тепер треба зробити так, щоб в Україну прийшли інвестиції, щоб працювала економіка, створювались нові робочі місця, сплачувались податки, і тоді ми матимемо бюджет, який зможе профінансувати і підготовку до нового опалювального сезону, і  соціальні виплати, і підтримку наших бійців АТО”, - наголосив в ефірі каналу 112 Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив важливість і ефективність міжнародної співпраці.

“Нещодавно закінчився офіційний візит Президента України Петра Порошенка до Німеччини. В результаті погоджено 500 мільйонів евро допомоги, які надійдуть  Україні найближчим часом. Міжнародний Валютний Фонд, надзвичайно авторитетна й найвпливовіша фінансова установа у світі, на яку орієнтується і світовий банк європейської реконструкції і розвитку й іноземні держави, які надають фінансову допомогу, чітко показав, що за будь яких обставин підтримуватиме Україну. Головна вимога – це проведення реформ. Ми ж розуміємо, що МВФ ніколи б не прийняв відповідне рішення, якби не бачив чітку політичну волю уряду, Прем’єр-міністра, Президента і парламенту для проведення цих реформ. Сьогодні Україна має достатньо високий рівень міжнародної економічної підтримки”, - зазначив в ефірі каналу 112 Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться на каналі 112:

http://112.ua/video/narodnyy-deputat-ukrainy-dmitriy-andrievskiy-gost-112-ukraina-18-03-2015.html?type=90104

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online