Головна / Новини / З боку України мінські домовленості виконуються в повному обсязі, - Дмитро Андрієвський

З боку України мінські домовленості виконуються в повному обсязі, - Дмитро Андрієвський


 

rada 1

«Під час других мінських домовленостей, де гарантами виступили Президенти України, Росії, канцлер Німеччини та Президент Французької республіки, серед 12-ти пунктів було включене й питання щодо проведення виборів. Тому нам необхідно змінити законодавство і прийняти постанову щодо можливості проведення наступних виборів на визначених територіях. Проводити вибори можна лише тоді, коли там не буде жодних збройних угрупувань і будуть міжнародні спостерігачі. Нині, ми створюємо відповідну інфраструктуру для того, щоб чітко дотримуватися мінських домовленостей, які є сьогодні основою для становлення миру на Донбасі», - зазначив в ефірі програми «Позиція» на парламентському телеканалі «Рада» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

На запитання журналіста стосовно того, чи виконуються сьогодні мінські домовленості щодо відведення важкої техніки, політик  розповів, що особисто щойно повернувся із зони АТО і мав можливість побачити ситуацію на власні очі.

rada 2

 

«Разом з моїми колегами  Сергієм Куніциним, Олександром Бригинцем, Віталієм Крутієм ми щойно повернулися з АТО: були в Слов’янську, Краматорську, Артемівську, відвідали наші частини і переконалися, що з боку Росії, терористичних угруповань, які повністю контролюються Російською Федерацією, не в повному обсязі проведено відведення зброї, важкої техніки. Військові нам показували місця накопичення цієї техніки. Мова йде про десятки танків, десятки ствольної артилерії, систем залпового огню. З боку України домовленості виконуються в повному обсязі, і виникає велика небезпека, про яку нам постійно казали військові. Зараз, коли ми відвели важке озброєння, можна було б чекати нападу з боку терористів. З одного боку, наші військові готові, у той же час нам треба чітко триматися плану мінських домовленостей і робити все для того, щоб встановити мир на Донбасі», - переконаний Дмитро Андрієвський.

Оцінюючи 100 днів роботи парламенту, народний депутат підкреслив, що  за цей час парламент 8-го скликання провів вдвічі більше засідань, більш ніж у 2,5 рази затверджено постанов та законодавчих актів порівняно з парламентом минулого скликання. В основу роботи уряду й парламенту покладена коаліційна угода. Парламент вже ухвалив низку надзвичайно важливих законодавчих актів, починаючи від депутатської недоторканності, реформи судового устрою, важливих економічних питань, півтора десятка законів щодо поліпшення інвестиційного клімату.  

Докладніше дивіться у програмі «Позиція» на телеканалі «Рада»

https://www.youtube.com/watch?v=bFhgpa6v750

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online