Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатами-афганцями відвідали зону АТО

Дмитро Андрієвський разом з депутатами-афганцями відвідали зону АТО


8

Дмитро Андрієвський, Сергій Куніцин, Віталій Крутій та Олександр Бригинець відвідали зону АТО. Депутати зустрілися з підрозділами, які дислокуються в Краматорську, Папасній, Соледарі, Сєвєродонецьку.

1

В Соледарі Дмитро Андрієвський та Сергій Куніцин вручили ордени і медалі героям бійцям-артилеристам. Звертаючись до нагороджуваних, народний депутат, радник Президента України Сергій Куніцин щиро подякував бійцям за героїзм, мужність і самовідданість, яку вони проявили, захищаючи свою Батьківщину. 

7

“Разом з колегами ми провели важливу зустріч з ветеранами-афганцями з різних регіонів України у тому числі й тими, хто проживає на території окупованого Донбасу. Метою переговорів було сприяння припиненню бойових дій. На жаль, багато афганців, які мешкали  на окупованій території,  загинули під час бойових дій проти України", - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

3

Коментуючи ситуацію щодо спостереження місії ОБСЄ, на своїй сторінці у Фейсбук Олександр Бригинець пише: “Обличчя у хлопців невеселі... Знов говоримо про ОБСЄ і роботу їх місії тут в АТО... Усі переконані, що вони, як ворожі безпілотники “здають” інформацію і їздять лише туди (на 10 хв.), де треба щось розвідати для бандитів”.

4

Перед учасниками АТО виступив музичний гурт “Контингент”. Після концерту бійці активно обговорювали з депутатами гострі проблеми ситуації на Сході країни, політичні й економічні питання.

5

Дмитро Андрієвський також поспілкувався з бійцями, які в зоні АТО випробовують безпілотники. Як зазначають військові, нині їм дуже не вистачає  цих засобів для розвідки і корегування вогню.

2

 

“Наші бійці в зоні АТО повинні постійно відчувати нашу підтримку, як матеріальну, так і моральну. Ми вже стали добрими друзями з багатьма батальйонами і військовими підрозділами. Регулярно відвозимо їм гуманітарну допомогу, одяг, медикаменти, засоби зв’язку, спеціальне спорядження і навіть автомобілі. Зустрічі й особисте спілкування – також надзвичайно важливі, як для бійців, так і для місцевого населення зони АТО”, - переконаний народний депутат Дмитро Андрієвський.  

За період проведення антитерористичної операції на підтримку української армії Дмитро Андрієвський спрямував вже понад три мільйона гривень.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online