Головна / Новини / За 100 днів роботи парламент ухвалив багато важливих для країни рішень, - Дмитро Андрієвський

За 100 днів роботи парламент ухвалив багато важливих для країни рішень, - Дмитро Андрієвський


 

trk kiev 11 03 15 1

«Нинішній парламент заслуговує на високу оцінку. За 100 днів ми провели майже втричі більше засідань, порівняно з парламентом минулого скликанням. Було ухвалено в 4 рази більше законів. Створена коаліція, яка сьогодні є конституційною більшістю. Можливості цього парламенту набагато більші, і відповідальність, відповідно, теж значно більша», - зазначив в ефірі ТРК «Київ» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Політик наголосив, що позитивною новиною є ухвалення Радою Директорів МВФ рішення про надання допомоги Україні понад 17 мільярдів гривень.

«В Україну мають прийти інвестиційні гроші. Використання грошей МВФ вкрай обмежене, тому нам потрібно, щоб прийшов інвестор. Для цього необхідно створювати позитивні умови й сприятливий інвестиційний клімат. Щоб в Україну прийшли інвестиції, повинен професійно працювати уряд та органи місцевого самоврядування. Тоді запрацює економіка, і будуть створені додаткові можливості для повернення  кредитів. На превеликий жаль, сьогодні Україні без міжнародної фінансової допомоги буде дуже важко стабілізувати економіку», - переконаний Дмитро Андрієвський.

trk kyiv 11 03 15 2

Депутат підкреслив, що вже більше року ведеться робота по залученню інвестицій для реконструкції Бортницької станції аерації, і це найбільші інвестиції Японія в країни Європи. Це був би позитивний сигнал для інших інвесторів.

На запитання журналіста стосовно майбутніх місцевих виборів Дмитро Андрієвський відповів, що ці вибори надзвичайно важливі.

“Для Києва це перший іспит тої команди, яка сьогодні знаходиться при владі. Оцінку її роботи дадуть кияни. Багато зроблено, але ще більше треба зробити. В деяких містах вибори проходили 5 років тому.  На Півдні і Cході є міста, де взагалі немає обраних депутатів. Парламент ухвалив закон про військово-цивільні адміністрації – це серйозне надбання, яке дає можливість регулювати ситуацію на Сході. На мою думку мажоритарна складова повинна залишитися. Я завжди був мажоритарним депутатом і люблю працювати та спілкуватись зі своїми виборцями, тому постійно відчуваю їхню підтримку”,- наголосив Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться у програмі “Столиця” на ТРК “Київ”

https://www.youtube.com/watch?v=A1-LEvfn2-c

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online