Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав військовослужбовців 101-ї окремої бригади

Дмитро Андрієвський привітав військовослужбовців 101-ї окремої бригади


 

AKUZ4425

“Сьогодні завдяки Вам зміцнюється Українська армія, відроджується бойова слава України, формуються нові військові традиції. Ми схиляємо голови перед Вашою доблестю, мужністю і відвагою. Вічна пам’ять героям, які віддали життя за свободу України”, - зазначив у своєму привітанні з нагоди 23-ї річниці від дня заснування 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

З серпня 2014 року зведений підрозділ 101 окремої бригади виконує завдання в зоні проведення антитерористичної операції. За час перебування в АТО зведений підрозділ дислокувався в Краматорську, Дебальцевому, Артемівську.

 

AKUZ4445

Народний депутат Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро та депутатом Київради В’ячеславом Непопом відвідали бійців, привітали їх з днем заснування бригади та вручили грамоти  й  матеріальну допомогу. 

AKUZ4626

Депутати постійно підтримують бійців 101-ї бригади, надаючи необхідну допомогу: спорядження, продукти харчування, обладнання, медикаменти.

AKUZ4844

“Як людині, яка виросла в родині військового, яка  з власного досвіду знає, що таке військова служба, - мені вдвічі приємно сьогодні бути з Вами. Війну я побачив, коли мені було 19 років.  Але тоді, у далекому 86-му, навіть у страшному сні я не міг уявити, що в Україну прийде війна, і її кращі сини гинутимуть за незалежність країни. В усі часи мир тримався на солдаті. А мир неможливий без перемоги. Наше діло праве. Ми захищаємо свою Батьківщину. Перемога буде за нами. Слава Україні! Слава Героям!”, -підкреслив у зверненні до бійців Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online