Головна / Новини / Парламент разом з Урядом розпочали важливі реформи, - Дмитро Андрієвський

Парламент разом з Урядом розпочали важливі реформи, - Дмитро Андрієвський


 SK 6671

“Ухваливши закони, спрямовані на виконання умов Міжнародного Валютного Фонду, парламент разом з  Урядом розпочали важливі і необхідні для країни реформи. Ці реформи сьогодні гостро необхідні щоб забезпечити виживання країни і підтримати її обороноздатність. Неприйняття урядових законопроектів призвело б до відмови МВФ надати кредит і, як наслідок, краху української економіки в умовах війни.”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Серед ухвалених законів:

- Зміни до Державного бюджету щодо збалансування доходів та видатків, а також щодо збільшення соціальних видатків, зокрема, збільшення на 12 млрд. гривень видатків на субсидії населенню у зв’язку зі збільшенням вартості житлово-комунальних послуг.

- Внесено зміни до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності пов'язаних із банком осіб.

- Внесено зміни до законодавства щодо пенсійного забезпечення, якими передбачено:

 Скасування спеціального пенсійного забезпечення для чиновників.

 Обмеження пенсій до 1 січня 2016 року – тимчасово не більше 10 мінімальних пенсій.

 Не будуть обмежені пенсії для інвалідів 1-2-3 груп, воїнів АТО, учасників бойових дій.

 З під дії закону виведено багатодітних мам, що мають 5 і більше дітей.

 Будуть обмежені пенсії для суддів не більше як 10 мінімальних пенсій.

 Громадян, що отримують пенсії менше від 1432 грн зменшення пенсій не торкнеться.

 Формула обрахування пенсій не змінена. Тимчасовий порядок буде діяти до 1 січня 2016 року.

 Працюючим пенсіонерам доведеться обирати: або вони працюватимуть і отримуватимуть тільки 85% пенсії, або повністю піти на пенсію і  отримувати 100% пенсії. Але не більше 10 мінімальних пенсій.

Пенсійний вік підніматись не буде.

AKUZ3440

Важливим кроком парламенту стало ухвалення Закону, який  забезпечує відкритий доступ до інформації:

Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізосіб – підприємців;

Державного реєстру телерадіоорганізацій України;

Єдиного реєстру об'єктів державної власності;

Реєстру громадських об'єднань;

Генеральних планів населених пунктів;

Реєстру вищих навчальних закладів;

Інформації про державні закупівлі.

“Цей закон є вимогою суспільства і важливо, що нині він ініційований Президентом. Це важливе свідчення кардинальної різниці вчорашньої і сьогоднішньої влади. Згідно закону – органи влади мають не чекаючи інформаційних запитів самостійно оприлюднювати та оновлювати інформацію про свою діяльність та виконання бюджету на єдиному державному веб-порталі відкритих даних”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

AKUZ3110

Парламентом внесено зміни до Податкового кодексу, якими передбачено збільшення рентної плати за видобуток газу та звільняється благодійна допомога переселенцям (яку надають організації визначені КМУ) від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

Внесено зміни до законодавства щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці, якими передбачається запровадити коефіцієнт 0,4 до розміру єдиного внеску у 2015 році, та коефіцієнт 0,6 до розміру єдиного внеску у 2016 році. Таким чином роботодавець отримає змогу легально сплачувати заробітну плату, винагороду за цивільно-правовими договорами, оплату допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологам.

Прийнято в новій редакції Закон «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», яким передбачається суттєве спрощення дозвільних процедур.

 SK 6652

Затверджено чисельність Збройних Сил України у кількості, яка не перевищує 250 000 осіб, у тому числі 204 000 військовослужбовців.

Змінами в законодавство передбачено зарахування до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, часу військової служби в особливий період, що оголошується відповідно до Закону України «Про оборону України».

Визначено 14 жовтня Днем захисника України.

Внесено зміни до Закону України "Про волонтерську діяльність" щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції.

З метою забезпечення стабільного курсу гривні прийнято за основу законопроект Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" щодо валютного регулювання та валютного контролю.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online