Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав жінок зі святом Весни

Дмитро Андрієвський привітав жінок зі святом Весни


 SK 6911

«Від усього серця вітаю всіх жінок зі святом Весни. Для кожного чоловіка Ви є втіленням любові, ніжності й материнського тепла. Ми любимо і шануємо Вас. Дякуємо за щоденну працю, турботу, щиру душу і гаряче серце. Віримо і сподіваємося, що з весною в Україну прийде мир і спокій, а наша держава розквітне разом з природою», - зазначив у своєму привітанні народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 6851

Урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня пройшли 5 березня в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району столиці. Жінок району також привітали голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро та депутат Київради В’ячеслав Непоп.

 SK 7034

«Ми робимо все, щоб жінкам у Солом’янському районі було зручно жити. Тому нашим завданням – є створення комфортних і зручних умов для життя, затишку та тепла. Хочу висловити вдячність усім жінкам, які допомагають нам своєю щоденною працею робити Солом’янський район кращим. Ви наша підтримка і опора», − зазначив керівник району Максим Шкуро. Депутат Київради В’ячеслав Непоп порадував жінок новиною про початок реконструкції нового дитячого садочка на вул. Гарматній 41, який стане подарунком мамам та дітям до початку нового навчального року.

 SK 7261

Всі гості отримали квіти та подарунки від народного депутата, а святковий концерт жінкам подарували колективи Центру дитячої та юнацької творчості.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online