Головна / Новини / Мінрегіонбуд і профільний Комітет повинні працювати одною командою, щоб втілити необхідні реформи, - Дмитро Андрієвський

Мінрегіонбуд і профільний Комітет повинні працювати одною командою, щоб втілити необхідні реформи, - Дмитро Андрієвський


 

 SK 6333

4 березня відбулась спільна нарада колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства і Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на якій були обговорені шляхи налагодження ефективної співпраці між Комітетом та Міністерством.

“Щоб створити належне законодавче забезпечення проведення необхідних реформ у сфері житлово-комунального господарства, Міністерство і Комітет повинні працювати одною командою”, - переконаний Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

 

AKUZ3931

 

Політик підкреслив, що сьогодні на розгляді в Комітеті знаходяться понад 30 законопроектів, з них Урядових лише п’ять: два готуються до ІІ читання, а три відхилено і відправлено на доопрацювання авторам.

“Варто зазначити, що негативні рішення прийняті Комітетом перш за все пов’язані з недосконалістю підготовлених законопроектів. Зокрема, в них не враховуються негативні наслідки для суб’єктів господарювання”, - наголосив Дмитро Андрієвський. 

 SK 6378

 

Він також зазначив, що в Комітеті створено ряд робочих груп, які активно проводять роботу з напрацювання системних змін в законодавство щодо вирішення проблем житлово-комунального господарства, енергоефективності, забезпечення громадян доступним житлом.

“Комітет і Міністерство  при здійсненні законотворчої діяльності спільно могли б підготувати  і вдосконалити ряд важливих законів, де прописати нові моделі відносин виробника послуг та споживача, закласти механізми стимулювання до впровадження енергоефективних заходів, запровадити економічні та фінансові стимули для проведення реальних реформ у ЖКГ”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online