Головна / Новини / Дмитро Андрієвський підтримав благодійну акцію «Краса заради миру»

Дмитро Андрієвський підтримав благодійну акцію «Краса заради миру»


AKUZ2689

27 лютого в Київському планетарії пройшла благодійна акція “Краса заради миру”. Кошти від продажу квитків організатори передали на закупівлю аптечок для бійців АТО.

“Я із задоволенням підтримав ідею проведення цього красивого творчого проекту. Організатори зібрали прекрасні українські колективи, музикантів, поетів, акторів і навіть модельєрів. Впевнений, мистецтво й творчість здатні об’єднувати і надихати, приносити радість і виховувати. Придбані квитки я подарував дітям школи-дитячого садочка “Сяйво”. Нам сьогодні дуже потрібні позитивні емоції, віра і надія”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ2822

«Ми створили цей проект щоб підтримати нашу націю у цей важкий час. Засобами поезії, музики і пісні, мистецтва і краси ми прагнемо зберегти у серцях українців Надію, Віру і Любов! Ми хочемо, щоб очі кожного, хто любить нашу країну, сяяли добром, а в душі панували мир, злагода і спокій», - наголосила одна  з волонтерів-організаторів проекту Марина Статкевич.

AKUZ2634

Учасниками проекту стали:

- гурт "Нумер 482" 

- чоловічий вокальний гурт ConCord
- JT Fresh – джазовий колектив
- заслужена артистка України Ярослава Руденко
- Гурт "V.R.O.D.A."
- вокально-хореографічний ансамбль «Зернятко», який став улюбленцем сцени
- Леся Мудрак-поетеса, засновниця міжнародного фестивалю "Терра поетика"
- Віта Прокопчук-поетеса, автор молодіжного проекту "Freeukrainka"
- учасниця шоу "Голос Країни"- Ануш

AKUZ2624

Під час заходу було презентовано нову колекцію прикрас дизайнерки Каті Залужної, представлено прем'єру короткометражного фільму Маріель Славської. У фойє планетарію було представлено виставку картин сучасних художників: Ольги Адам, Ірини Третяк, Ліки Співаковської, Олега Луньова. Вела вечір журналіст телеканалу 1+1 Мирослава Уляніна.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online