Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з викладачами та батьківськими колективами СЗОШ № 229 та дитячого садочка "Сяйво" м. Києва

Дмитро Андрієвський зустрівся з викладачами та батьківськими колективами СЗОШ № 229 та дитячого садочка "Сяйво" м. Києва


 SK 4619

“13 років вже триває моя співпраця як депутата із закладами освіти Солом’янського району столиці. Проблеми найчастіше однакові: брак меблів, потреба у ремонтах, необхідність закупівлі сучасного навчального обладнання. З року в рік, разом з моїми колегами, ми допомагаємо школам і дитячим садочкам вирішувати ці проблеми. Сьогодні ми консолідували зусилля. Зокрема, ремонтні роботи по встановленню вікон та утепленню фасадів у школі № 229 було виконано за підтримки депутата Київради В’ячеслава Непопа, частину меблів придбав депутат Київради Руслан Кисіль. Меблі для школи-дитячого садка "Сяйво" ми закуповували разом з депутатом Київради Катериною Кириченко. Важливо, що сьогодні в районі сформована і працює дієва і патріотична команда депутатів, які дбають про своїх виборців і переймаються, а головне вирішують проблеми району”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Лише за 2012-2015 роки народним депутатом на підтримку закладів освіти Солом’янського району було спрямовано 426 266 гривень.

AKUZ2475 1

Під час зустрічі з керівництвом та батьківськими колективами школи і дитячого садка депутати урочисто вручили сертифікати на виконані роботи та придбані меблі. Наймолодшим вихованцям  "Сяйва" Дмитро Андрієвський подарував  квитки на благодійний концерт “Краса заради миру”, кошти від якого підуть на підтримку воїнів АТО. Ця акція проходитиме 27 лютого у Київському планетарії за підтримки Дмитра Андрієвського.

 SK 4710 Директори школи та дитячого садка  подякували депутатам за співпрацю і вручили пам’ятні подяки.  

Діти, у свою чергу запросили народного депутата відвідати 4 березня благодійний ярмарок на підтримку бійців АТО, який вкотре проходитиме у дитячому садочку.

 SK 4814

Нагадаємо, 12 вересня 2014 року під час благодійного ярмарку у дитячому садочку “Сяйво” було зібрано кошти, які діти разом з батьками принесли до громадської приймальні Дмитра Андрієвського. Знаючи, що народний депутат регулярно відвідує зону АТО і надає допомогу бійцям, вони звернулися з проханням придбати необхідні речі і доправити на передову.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online