Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з волонтерами та бійцями 95-ї бригади зустрів у Жулянах Юрія Весельського, який повернувся в Україну після реабілітації

Дмитро Андрієвський разом з волонтерами та бійцями 95-ї бригади зустрів у Жулянах Юрія Весельського, який повернувся в Україну після реабілітації


IMG 0311

12 вересня народний депутат Дмитро Андрієвський відвідав Юрія Весельського у Головному військовому клінічному госпіталі у Києві й відгукнувся на прохання допомогти з лікуванням бійця після важкого поранення в зоні АТО.

3

20-річний військовослужбовець з 4-ї роти 95-ї окремої аеромобільної бригади Юрій Весельський 22 червня 2014 року отримав важке поранення в зоні АТО. Того дня разом з однополчанами Юрій супроводжував танк. Його БТР йшов першим і прийняв на себе удар РПГ. Снаряд «прошив» БТР наскрізь. Головний удар прийняв на себе Юрій та його командир. Воїну снарядом пошкодило обидві ноги. Герой зміг самостійно перетягнути ноги, чим врятував собі життя. Після цього він зумів вивести БТР із зони обстрілу. Лікарі змушені були ампутувати Юрію праву ногу. Він потребував термінового лікування за кордоном, що дозволить встановити протез та врятувати ліву ногу. Батько Юрія також бере участь в АТО. Частину коштів на лікування Юрія зібрали волонтери, решту витрат взяли на себе Дмитро Андрієвський та Віталій Ярема.

da f-04

 

«Багато моїх виборців, наших громадян захищають територіальну цілісність України, і я не міг стояти осторонь. З початку АТО ми підтримуємо нашу армію і саме на сході я зустрів хлопців з 95-ї. Підтримка наших збройних сил для мене це не просто обов'язок, це - велика честь», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 «З початку військових дій на Сході України Дмитро Андрієвський разом зі своїми друзями та помічниками постійно їздять до зони АТО, аби особисто спілкуватись з військовими та надавати необхідну допомогу. Під час одної з чергових поїздок в АТО Дмитро Андрієвський вивозив поранених після обстрілу градами. Від військових дізнався про героїчні вчинки житомирських десантників і долучився до допомоги 95-й бригаді. Саме Дмитро Андрієвський допоміг придбати необхідні запчастини для ремонту БТРів для 95-ї бригади, а також придбав і передав для потреб військових джип 4х4», - йдеться в повідомленні на сторінці 95-ї аеромобільної бригади у Фейсбук.

 https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1463921840561924&id=1381106682176774

Указом Президента України 3 серпня 2014 року солдата Юрія Весельського нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

da f-05

 

21 лютого народний депутат Дмитро Андрієвський разом з батьками Юрія, активістами, колегами,  зустріли в Жулянах бійця, який після реабілітації, самостійно пересуваючись на ногах, повернувся в Україну.

Слава Героям!Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online