Головна / Новини / В умовах гібридної війни Україна має захищати й свій інформаційний простір, - Дмитро Андрієвський

В умовах гібридної війни Україна має захищати й свій інформаційний простір, - Дмитро Андрієвський


 

112 2

«Сьогодні  триває серйозна боротьба за територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Як свідчать відповідні факти і документи, Російська Федерація вже давно  готувалася до фактичного знищення України, як незалежної держави.  Ця так звана гібридна війна ведеться, в тому числі, і в медіапросторі. Україна, на превеликий жаль, до останнього часу такої війни не вела взагалі, а відповідно програвала всі інформаційні бої. Ми повинні навчитися захищати й свій інформаційний простір», - зазначив в ефірі телеканалу 112 народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

Політик підкреслив, що Верховною Радою вже ухвалено три закони, які певним чином обмежують діяльність засобів масової інформації. Є також постанова Верховної Ради щодо акредитації журналістів та технічних працівників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах державної влади України. 

 

112 3

 

«Треба розуміти, що відповідальність за порушення військового стану  в  цій гібридній інформаційній війні буде дуже жорсткою.  У той же час ЗМІ можуть оскаржити будь-яке рішення у суді. Тому, працюйте, доводьте, що ви підтримуєте незалежність і територіальну цілісність України, виконуєте відповідні рішення органів, які регламентують діяльність ЗМІ, і все буде добре. Свобода слова є одним з найважливіших надбань нашої країни. І тут жодним чином не йдеться про її обмеження», - наголосив Дмитро Андрієвський, коментуючи ситуацію стосовно попереджень телеканалу 112, винесених Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення.   

«Нині ми маємо в парламенті проукраїнську більшість. У нас є Президент, який відстоює інтереси України на міжнародній арені. Весь світ згуртувався навколо боротьби України за незалежність. Я впевнений – це серйозні зміни, які вже відбулися. Тепер наша головна справа зміцнювати Збройні Сили, щоб захистити країну. Я впевнений, що за підтримки міжнародної спільноти нам вдасться повернути нормальне життя на постраждалі території, й повернути ці території до складу України», - переконаний народний депутат Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online